Дєєва: Ґендерна політика – ключ до безпеки України

«Ґендерна політика – це не просто зміна системи МВС або квоти, це реальні переваги для суспільства і ключ до безпеки нашої країни. У своїй діяльності ми керуємося принципом забезпечення гідних умов праці для кожного співробітника, надання якісних державних послуг для кожного нашого громадянина і приведенням стандартів роботи кожної нашої структури у відповідність до високих стандартів ЄС і НАТО», – заявила заступник глави МВС. Про це 25 квітня повідомила Анастасія Дєєва під час засідання Колегії МВС, передає Час Пік з посиланням на Департамент комунікації МВС України.

Зокрема, на базі міністерства розпочала свою роботу міжвідомча робоча група, до складу якої входять провідні гендерні радники з українських і міжнародних організацій.

Метою роботи групи є імплементація Резолюції Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки, мир, безпека», яка закликає забезпечити повноцінну участь жінок і враховувати гендерну проблематику у всіх зусиллях, спрямованих на встановлення миру і безпеки.

«Імплементація Резолюції – це не тільки вимога військового часу, а й міжнародні зобов’язання України. Це передбачено Конвенцією ООН про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок та іншими міжнародними актами», – підкреслила Анастасія Дєєва.

Джерело: http://vchaspik.ua