Виконання Національного плану дій «Жінки, мир, безпека»: спільні зусилля парламенту, уряду та громадянського суспільства (відео)

15 вересня у Верховній Раді України було проведено Міжнародний форум «Партнерство парламенту, уряду та громадянського суспільства – для виконання Національного плану дій «Жінки, мир, безпека».

Форум ініційовано спільно Верховною Радою України з МФО «Рівні можливості», Підкомітетом з питань гендерної рівності та недискримінації Комітету ВРУ з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, Комітетом з питань безпеки та оборони, Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин – у співпраці з ООН жінки, Посольством Швеції в Україні, ОБСЄ та Фондом Народонаселення ООН.

Національний план дій «Жінки, мир, безпека» має сприяти стабільному миру, розв’язанню конфліктів, активізації участі жінок у миротворчих процесах, забезпеченню захисту жінок та дівчат, які постраждали внаслідок конфлікту, а також запобіганню та протидії ґендерно зумовленому насильству.

Активна участь у Форумі багатьох представників Уряду свідчить про політичну волю до реалізації Плану дій.

Рекомендації Форуму будуть надані урядовим, міжнародним та громадським організаціям, дотичним до реалізації Національного плану дій на виконання Резолюції ООН 1325.