Жінки — це 50% успіху України

Про проєкт

Платформа «Жінки – це 50% успіху України» – це соціальний проєкт, спрямований на активізацію та підтримку жінок в громадському та політичному житті, врівноваження представництва жінок та чоловіків на ключових позиціях заради пришвидшення створення справді європейської моделі суспільства.

Жінки на рівні з чоловіками страждають від війни, економічної кризи та корупції і мають потенціал сприяти процесам встановлення миру, відбудови та реформування країни. Відкладати питання рівноправної участі жінок в ухваленні рішень  – відкладати реформи та втрачати величезний потенціал.

Взаємодія з авторками та авторами

Хто пропонує теми? 

У нас є доволі широкий пул авторок та авторів, який час від часу оновлюється новими іменами. Ми зацікавлені вибудовувати співпрацю з журналістками та журналістами, які працюють на фрілансі. Замовляємо в них тексти (пропонуємо писати на ту чи іншу тему), а також готові до обговорення тематики майбутніх матеріалів і радо йдемо на контакт, якщо автор чи авторка самі пропонують тему та формат.

Чого ми не публікуємо? 

Ми не публікуємо матеріалів, які не відповідають тематиці нашого сайту (дивитися попередні пункти), а також тих, у яких є гендерна дискримінація, сексизм або гендерні стереотипи. Також у нас ви не знайдете піару та реклами (і не надсилайте, будь ласка, запитів про розміщення посилань за гроші).

Як відбувається спілкування з авторками та авторами? 

Конструктивно, продуктивно й коротко. Зазвичай ми попередньо обговорюємо тему й формат майбутньої публікації, при потребі можемо попросити детальний план. Також встановлюємо дедлайн і очікуємо на текст у визначений час.

Який обсяг матеріалу?

Усе залежить від формату й рубрики, у якій публікуватиметься текст. Нам не йдеться про кількість знаків, а радше про якість написаного. Якщо це колонка, то бажано до трьох тисяч знаків. Аналітична стаття — 5-7 тисяч. Лонгрід, звісно, має бути довшим.

Зрештою, тут варто пам’ятати, що навіть найдовший текст можна прочитати на одному диханні, якщо він майстерно написаний. А можна занудьгувати вже після перших двох абзаців.

Які ще є вимоги до текстів? 

Коли буде публікація?

У нас є редакційний план, але він дуже гнучкий і туди постійно вносяться якісь корективи. Тому не варто час від часу нагадувати про себе й запитувати, коли текст побачить світ. Щойно це станеться, ви обов’язково дізнаєтеся.

Коли матеріал виходить, ми дуже заохочуємо вас долучатися до його поширення, зокрема й у соцмережах.

Куди і як писати?

На електронну адресу victoriakobiliatska@gmail.com. Або ж стукати до нас у соцмережах (фейсбук  чи фейсбук головної редакторки Вікторії Кобиляцької). Тільки не пишіть нам, будь ласка, опівночі в неділю — не так ефектно, але значно ефективніше буде, якщо ваш лист знайде нас у робочий час.

Ініціатором проекту є Національний Демократичний Інститут, який є неприбутковою, неурядовою організацією, яка не пов’язана з жодною політичною силою. Метою НДІ є сприяння зміцненню демократичних інституцій у всьому світі завдяки більш активній участі громадян.

Сайт створено завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку в рамках Фонду розвитку ефективного врядування. Думки, висловлені тут, належать авторам/кам та не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку або Уряду Її Величності.