Головна Статті «Бродячая живность»: офіцер Нацполіції Євген Шевцов публічно образив народну депутатку

«Бродячая живность»: офіцер Нацполіції Євген Шевцов публічно образив народну депутатку

0
1,657

«Бродячая живность» та інші не менш образливі епітети вжив заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліціі України Євген Шевцов на своїй сторінці у фейсбуку на адресу народної депутатки Олександр Устінової, «Голос».

Історія редагувань посту також зберігає вислови «тупая овца», що є повторенням сексистського вислову депутата від партії Слуга народу Максима Бужанського на адресу журналістки Ольги Духнич; а також «обезьяна» та «умственно отсталое чучело».

Як ідеться в дописі офіцера Нацполіції, різке обурення в нього викликало те, що Олександра Устінова збирала підписи депутатів під зверненням до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою провести розслідування щодо «можливого вчинення протиправних дій» Шевцовим, зокрема й фактів, наведених в розслідуваннях «Радіо Свобода» та Bihus.info.

Такі дії депутатки, на думку Шевцова, були недоречними у день, коли відбувалося голосування за членів нового Кабінету Міністрів.  

«Тупая овца, обезьяна, бродячая живность, умственно отсталое чучело» – такими епітетами вітають зараз депутаток представники моєї нової Національної поліції. …Так от в мене лише одне питання до Арсена Авакова – ви вважаєте, що така людина може носити звання офіцера  та працювати в Національній поліції ще й на керівній посаді?» – прокоментувала це на своїй Фб-сторінці Олександра Устінова.

Також вона подала лінк на Кодекс честі поліцейського, де ідеться зокрема й про те, що незалежно «від посади чи звання у відносинах із населенням поліцейський зобов’язаний бути тактовним та доброзичливим; висловлювати вимоги чи зауваження, що стосуються особи, у ввічливій та переконливій формі».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті