Головна Статті Дітям вхід заборонено? Британську депутатку не пускають на роботу з малюком

Дітям вхід заборонено? Британську депутатку не пускають на роботу з малюком

2
205

Британська депутатка Стелла Крізі заявила, що «політика та виховання мають поєднуватися». Це сталося після того, як їй зробили зауваження, що вона не може сидіти у Палаті громад зі своїм тримісячним сином, пише ВВС.

«Матерів має бути не чутно і не видно»?

Жінка прийшла на дебати у сусідній Вестмінстерський палац, але їй надіслали електронний лист про те, що це заборонено правилами.

Однак Стелла Крізі сказала, що для неї це «новина», оскільки раніше вона вже приходила на дебати у Палату громад із дитиною, і закликала переглянути такі правила.

За словами депутатки, вона регулярно брала на роботу сина, якого вона ще годує, а перед тим і доньку.

Але після того, як у вівторок депутатка з’явилася із сином у Вестмінстері, вона отримала електронного листа від особистого секретаря від голови комітету з питань способів та засобів Елеонор Лейнг, в якому йшлося, що це не відповідає нещодавно опублікованим правилам поведінки.

Читайте також: #Дитинунароботу: У Рівному запустили флешмоб на підтримку депутатки міськради

Стелла Крізі, яка крім усього іншого, заохочує матерів активніше брати участь у політиці за допомогою кампанії під назвою This Mum Votes, поділилася цим листом у своєму твіттері, написавши: «Схоже на те, що матерів у Палаті-матері всіх парламентів світу має бути не чутно і не видно».

Новий збірник правил для Палати громад та Вестмінстерського палацу оновили у вересні.

«Ви не повинні займати своє місце у залі в супроводі дитини, а також стояти в будь-якому кінці залу між секторами», — йдеться у правилах. Такі ж формулювання були у попередніх збірниках, однак на практиці не застосовувалися.

Чи переглянуть депутати правила?

Депутатка Алекс Девід-Джонс розповіла, що спікер Палати громад Ліндсі Хойл запевнив її, що якщо жінці потрібно буде погодувати дитину в залі, то вона зможе це зробити.

Але Крізі сказала, що це «не та система, яка працює для будь-кого, хто не є чоловіком певного віку та певного походження».

Реагуючи на інцидент, заступник прем’єр-міністра Домінік Рааб сказав, що політики мають бути певні, що «наша професія має відповідати сучасному світу…(щоб — ред.) батьки могли поєднувати свою роботу з сім’єю, коли їм це потрібно».

За його словами, дитина в залі «очевидно не буде відволікати мене та не заважатиме мені виконувати свою роботу», однак рішення має прийняти Палата громад.

«У мене народилася дитина, але я не припинила користуватися мозком»

Стелла Крізі закликала депутатів переглянути нові правила та спитала керівництво Палати, що буде, якщо вона продовжуватиме приводити сина на роботу.

«У мене народилася дитина, але я не припинила користуватися своїм мозком та здатністю щось робити», — заявила Крізі.

Фото: graziadaily.co.uk

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті