Міністерство юстиції України внесло зміни в порядок проведення державної реєстрації нормативно-правових актів. Зміни до наказу №632/5 вступили в силу 8 квітня, повідомляє Судово-юридична газета.
Віднині з документами, які передаються до Мін’юсту для реєстрації нормативного акту і включення його до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, разом із самим актом і супровідним листом необхідно також подавати:
- – висновок про проведення гендерно-правової експертизи та його завірену копію;
- – висновок Державного агентства з питань електронного урядування про проведення цифрової експертизи, в разі подачі акту, який стосується питань інформатизації, електронного управління, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства, електронної демократії, надання адміністративних послуг або цифрового розвитку, і його копія, а також відомості про офіційне погодження з Державним агентством з питань електронного урядування.
При цьому наголошується, що висновок про проведення гендерно-правової експертизи має бути за формою, визначеною в додатку 2 до Порядку проведення гендерно-правової експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року N 997. Там вказаний перелік міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою, а також резолюцій міжнародних конференцій та організацій, використаних під час проведення експертизи.
50%