Головна Статті Геращенко обурилася через сексистські висловлювання кандидата в президенти

Геращенко обурилася через сексистські висловлювання кандидата в президенти

0
615

Віце-спікерка Ірина Геращенко засудила сексистські висловлювання кандидата в президенти України Анатолія Гриценка на адресу Юлії Тимошенко. Про це вона написала в Facebook.

«Зверхня, через губу, репліка кандидата Гриценка про ЮВТ, що в неї весняний авітаміноз і гра гормонів – це звичайнісіньке хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського. Яскраве свідчення, якого штибу моральні якості цього чесного полковника», – зауважила Геращенко.

Вона також зазначила, що політикині зі штабу Гриценка мали б публічно засудити закиди свого лідера.

«А ЮВТ не варто дивуватися, на жаль, бо ви теж публічно так і не засудили вашого місцевого поручика Ржевського Власенка, який дозволяє собі такий самий печерний сексизм, хамство. А він в «Батьківщині» ще й працює в делегації в ПАРЄ, де сексизм – це відразу червона мітка назавжди», – додала віце-спікерка.

Читайте також: «Вибачте, я більше не буду»: Як поводяться політики, спіймані на сексистських висловлюваннях?

Нагадаємо, кандидат у президенти України, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко напередодні написав у Twitter:

«Заголовки новин: «Тимошенко допускає об’єднання з Гриценком» До того: «Бойко допускає об’єднання з Тимошенко»… Весна прийшла – сезонний авітаміноз? Чи гормони закипіли? Чому вони заметушилися?».

Таким чином Гриценко відреагував на репліку Юлії Тимошенко щодо того, що «було б прекрасно бути з Анатолієм Гриценком в одній демократичній команді після політичних перегонів».

50%

фото: УНІАН
Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті