Жінки — це 50% успіху України

Грант Посольства Канади – серед пріоритетів гендерна рівність: дедлайн 27 квітня

Посольство Канади в Україні оголошує відкриття спеціальної програми Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив (КФМІ), яка відповідатиме потребам місцевих громад під час підготовки, реагування та виходу з кризи COVID-19 в Україні.

КФМІ також покликаний підтримувати позитивні двосторонні відносини між Канадою та країнами-реципієнтами та їх громадянським суспільством, шляхом поглиблення контактів та підтримки місцевих ініціатив.

Тематичні пріоритети:

Всі проекти повинні відповідати принаймні одному з наступних пріоритетів КФМІ:

*Звертаємо Вашу увагу, що черговий конкурс пропозицій, не пов’язаний із COVID-19, буде оголошений пізніше цього року.

Проекти Канадського фонду повинні відповідати принципам орієнтованого на результати менеджменту та враховувати основи гендерної рівності. Тому проекти мають чітко відображати цілі проекту, очікувані результати та необхідні ресурси. Наскільки це можливо, проекти також повинні надавати базові індикатори, які будуть використовуватися для підтвердження прогресу у досягненні результатів. Проекти повинні будуть надати проміжний звіт, який ілюструватиме процес досягнення результатів, зазначених в заявці, та остаточний звіт наприкінці проекту.

Організації, які можуть подавати заявки на фінансування КФМІ

Для отримання внеску КФМІ заявники повинні відповідати наступним базовим вимогам:

– Бути зареєстрованими як українське громадське об‘єднання чи організація, наприклад:

– Мати змогу надати всі відповідні реєстраційні документи, видані українськими державними органами;

– Мати діючий банківський рахунок в українській фінансовій установі і мати змогу надати інформацію про рахунок;

– Подати заповнену заявку на фінансування (разом з бюджетом) у формі, передбаченій Посольством Канади;

– Бути спроможними продемонструвати реальну корисність для цільової аудиторії/клієнтів.

Більшість фінансування КФМІ спрямовується на реалізацію ініціатив від місцевих організацій громадянського суспільства (у тому числі неурядових організацій) та інших установ, що працюють на місцевому рівні. Інші суб’єкти, такі як міжнародні, міжурядові, багатосторонні та регіональні організації, можуть отримати фінансування, за умови, що вони співпрацюють з місцевими партнерами та над місцевими проектами, які відповідають цілям КФМІ. Аналогічним чином, муніципальні, регіональні та державні установи можуть отримувати фінансування, за умови, що їхні проекти мають суто місцевий характер. КФМІ завжди прагне фінансувати інноваційні проекти, які мають вимірювані результати.

КФМІ завжди прагне підтримувати інноваційні ініціативи, які дають вимірювані результати.

Всі ініціативи КФМІ повинні оприлюднювати результати проекту за допомогою місцевих ЗМІ та зобов’язуються розповсюджувати результати в інших громадах та регіонах. Одержувачі будуть зобов’язані зазначати внесок Канади в будь-якому публічному посиланні на проект, наприклад, але не обмежуючись, оголошеннями, інтерв’ю, виступами, прес-релізами, публікаціями, веб-сайтами та соціальними мережами  та рекламними матеріалами.

Гендерний аналіз

У 2017 році Канада прийняла Феміністичну політику міжнародної допомоги, спрямовану на досягнення гендерної рівності та розширення можливостей жінок і дівчат як найефективніший спосіб зменшити рівень бідності та побудувати більш інтегрований, мирний та процвітаючий світ. Відповідно до цієї політики гендерний аналіз стає обов’язковим елементом процесу подання заявки на проект КФМІ. Метою цієї зміни є покращення результатів гендерної рівності у програмі КФМІ.

Гендерний аналіз вимагатиме від заявників:

а) розглянути яким чином проблема, яку їхній проект намагається вирішувати різною мірою впливає на  чоловіків, жінок, хлопчиків та дівчат, та включити підтвердження того, що проект не завдасть шкоди;

б) консультуватися з жінками та / або дівчатами при розробці проектної пропозиції,

в) забезпечити, щоб проект розроблявся з огляду на отриману в процесі аналізу інформацію.

* Консультації можуть включати, але не обмежуються: спілкуванням з жінками та дівчатами з місцевої громади; спілкуванням з жінками та іншими особами, які працюють в організаціях громадянського суспільства, які залучені до роботи у місцевій громаді; спілкуванням з жінками і чоловіками, які приймають рішення в громаді, є організаторами змін та які знають місцеву громаду.

Невідповідне виконання гендерного аналізу може вплинути на розгляд Вашої пропозиції.

Більше інформації про виконання гендерного аналізу можна знайти за посиланням.

Фінансування

Для фінансування з КФМІ можуть бути використані такі витрати проекту:

Наступні напрямки діяльності не можуть бути профінансовані КФМІ:

Подання пропозицій:

Середній внесок КФМІ становить приблизно $25 000 канадських доларів (суми внеску залежить від проекту, і зазвичай максимальна сума  – $50 000 за пропозицію). Зверніть увагу, що всі внески зазначені в канадських доларах і потім конвертуються в українську гривню.

Всі проекти повинні бути завершені між датою підписання Угоди і 28 лютого 2021 року.

Кінцевий термін подання документів – 27 квітня 2020 року. Заявки, подані після цього терміну, не розглядаються.

Для того щоб подати запит на фінансування проекту, необхідно заповнити та надіслати наступні документи:

1. Заява на фінансування:

2. Бюджет проекту:

3. Два рекомендаційні листи в підтримку заявки (можуть бути надані попередніми донорами,партнерами, органами місцевої влади і тд);

4. Копія підтвердження про державну реєстрацію.

Пропозиції слід надсилати в електронному вигляді, використовуючи Google форму: https://forms.gle/MaERRCErgCSf6q3p8

Будуть розглянуті лише ті пропозиції, в яких буде використана визначена анкета та які включатимуть необхідний документ з бюджетом.

Для отримання додаткової інформації щодо видів діяльності та витрат, які підходять для фінансування КФMІ, зверніться до переліку заходів та витрат, затверджених КФМІ.

Пропозиції повинні бути заповнені англійською або французькою мовами.

Проектні пропозиції повинні чітко відповідати на всі питання у формі заявки, включаючи необхідний гендерний аналіз. Запропонований бюджет проекту повинен узагальнювати запропоновані заходи та пов’язані з ними витрати.

Заявки будуть оцінені Комісією з відбору відповідно до критеріїв.

Через велику кількість заявників, зворотній зв’язок буде лише з успішними кандидатами.

Щоб відповідь на питання щодо процесу подання заявки, будь ласка, зв’яжіться з координатором КФМІ електронною поштою: cfli.coordinator@gmail.com

50%