Головна Анонси Хакатон «Спільно проти насильства»: дедлайн 21 листопада

Хакатон «Спільно проти насильства»: дедлайн 21 листопада

2
88
Хакатон "Спільно проти насильства"

Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує до участі в хакатоні Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства», який відбудеться 26–28 листопада 2021 року онлайн, повідомляє Український Жіночий Фонд.

«Запропонуйте ідею для запобігання і протидії різним проявам насильства та виграйте до $15 000 грантової підтримки», – йдеться у повідомленні.

Хто може взяти участь у хакатоні?

Усі охочі: розробниці/-ки і дизайнер\ки, маркетологи та підприємиці, студенти та управлінці, представниці влади й ентузіастки громадянського суспільства. Сформовані команди, самостійні учасники та учасниці, які поки не зустріли однодумців.

Із якими ідеями можна подаватися?

  • Безпека вдома – рішення, спрямовані на запобігання та протидію домашньому насильству.
  • Безпека у громаді – ідеї, які допоможуть зробити наші міста й села вільними від проявів насильства у місцях соціальної активності громадян.
  • Безпека у суспільстві – пропозиції миротворчих практик і методик роботи з конфліктами в різних сферах життя, а також ініціативи, які сприятимуть поширенню культури згуртованості та миру у громадах.

Як взяти участь?

Зареєструватися за посиланням до 21 листопада 2021 (включно). Взяти участь у менторських сесіях і за наступні 48 годин створити проєкт. Презентувати рішення на розсуд журі.

Український Жіночий Фонд розвиває жіноче лідерство у громадах, зокрема через інформаційну підтримку партнерських ініціатив. Якщо у вас виникнуть запитання щодо Hack for Locals 3.0, звертайтеся, будь ласка, за контактами організаторів.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси