Головна Статті Ірен Феллін стала представницею НАТО з питань жінок, миру й безпеки

Ірен Феллін стала представницею НАТО з питань жінок, миру й безпеки

2
73
Ірен Феллін
Ірен Феллін

Ірен Феллін призначена новою спецпредставницею Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки.

Пані Феллін замінила на цій посаді Клер Гатчінсон, яка була спецпредставницею із 2018 року.

Ірен Феллін народилася в Больцано (Італія), вивчала збереження культурної спадщини в Пармі (Італія) та музеологію в Луврі в Парижі.

Свою кар’єру розпочала із роботи в Міністерстві закордонних справ Італії та міжнародного співробітництва у сфері культурної дипломатії. Пізніше вона отримала ступінь магістра за спеціальністю «Гендерні та жіночі дослідження» в Анкарі, де прожила майже 5 років.

Ірен Феллін має понад 15 років досвіду роботи міжнародною консультанткою в установах ООН та інших міжнародних інституціях. Вона також працювала старшою гендерною радницею в організації «Жінки в міжнародній безпеці» (WIIS) при Інституті міжнародних відносин (ІАІ) в Римі та в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Одним із головних пріоритетів пані Феллін буде сприяння виконанню Плану дій НАТО/Ради євроатлантичного партнерства (РЄАП) 2021 – 2025 щодо жінок, миру і безпеки.

Нагадаємо, що новий План дій підтримує обіцянки країн Альянсу, які були підтверджені на Брюссельському саміті 2021 року, щодо подальшого розвитку гендерної рівності та інтеграції гендерних перспектив в усю діяльність політичних, цивільних і військових структур НАТО (від політики і планування, тренування і освіти до місій і операцій).

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті