Головна Статті Ірландія планує надавати молодим жінкам безоплатну контрацепцію

Ірландія планує надавати молодим жінкам безоплатну контрацепцію

2
307

Із 2022 року в Ірландії для жінок від 17 до 25 років зроблять безоплатними засоби для запобігання вагітності.

Про це повідомляється на сайті уряду Ірландії. Відповідні витратити уже заклали у бюджет країни.

Рішення про забезпечення молодих ірландок безоплатними контрацептивами, стало наслідком звіту робочої групи з доступу до засобів контрацепції, опублікованому в жовтні 2019 року. У документі зазначено, що молодим жінкам часто недоступні засоби контрацепції. І мова не лише про високу вартість, але й про доступність і рівень сексуальної освіти.

З огляду на це, уряд розробив програму, у межах якої зобов’язується забезпечити безоплатну контрацепцію для жінок віком від 17 до 25 років.

Читайте також: Європарламент про аборти: Повага до репродуктивної автономії жінок – вирішальна для гендерної рівності

У бюджеті 2022 року забезпечене фінансування протизаплідних засобів для жінок саме цієї вікової категорії, адже вони є найменш фінансово незалежними.

Жінок забезпечать не лише контрацептивами, а й безоплатно надаватимуть медичні послуги, як-то: установлення і видалення протизаплідних засобів тривалої дії та консультації для жінок щодо їх нього статевого здоров’я.

Держава фінансуватиме також навчання та сертифікацію додаткової кількості медиків, які надаватимуть передбачені безоплатні послуги.

Раніше також Франція анонсувала, що зробить безкоштовним доступ до засобів для контрацепції для жінок у віці до 25 років. На програму країна планує виділяти 21 мільйон євро на рік.

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті