Головна Анонси Онлайн-конференція «Гендерна рівність та Стамбульська конвенція»: Берлін, 11 травня

Онлайн-конференція «Гендерна рівність та Стамбульська конвенція»: Берлін, 11 травня

1
134
Онлайн-конференція «Гендерна рівність та Стамбульська конвенція»

Уже 10 років Стамбульська конвенція відрита для підписання. Для відзначення цієї події 11 травня Рада Європи у партнерстві з Німеччиною проводить онлайн-конференцію.

Час: 10.00 за Берліном (11.00 – за Києвом).

Міжнародне визнання, конкретний вплив, який здійснила Стамбульська конвенція на національне законодавство та практичні підходи щодо допомоги постраждалим від насильства – усе це є причиною для відзначення.

Подію організовує відділ гендерної рівності та відділ боротьби з насильством щодо жінок Ради Європи у партнерстві з Федеральним міністерством Німеччини у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді у межах головування Німеччини у Комітеті міністрів Ради Європи.

Читайте також: Стамбульський прецедент: чому Туреччина вийшла зі Стамбульської конвенції

Конференція має кілька змістовних частин. Під час ранкового засідання учасники та учасниці події продемонструють політичну волю держав-учасниць щодо повного впровадження Конвенції. Також обговорять аргументи щодо підвищення інтересу до Конвенції у ключових зацікавлених сторін, представників засобів масової інформації та НУО в державах, які ще не є її сторонами.

На післяобідньому засіданні обговорюватимуть виконання Рекомендації Ради Європи щодо запобігання та боротьби із сексизмом та пов’язану з цим кампанію Ради Європи «Сексизм: Помітити. Назвати. Зупинити!». Кампанія висвітлює урядові ініціативи з протидії сексизму та ініціативи громадянського суспільства на національному та регіональному рівнях.

Серед спікерок та спікерів події: Марія Пейчинович Буріч, Генеральний секретар Ради Європи; Франциска Гіффі, федеральна міністерка у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді; Рік Дамс, Президент ПАРЄ; Андреа Маркес, Голова Комісії Ради Європи з питань гендерної рівності; Феріде Акар, президентка Групи експертів Ради Європи з питань протидії домашнього насильства та насильства щодо жінок.

Більше інформації про захід – на сайті Ради Європи, там само на сторінці у розділі Практична інформація можна буде отримати лінк для перегляду.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси