Головна Статті Конгресмен показав аніме, в якому він «убиває» депутатку Александрію Окасіо-Кортес

Конгресмен показав аніме, в якому він «убиває» депутатку Александрію Окасіо-Кортес

0
114
Поль Госар та Олександра Кортез
Пол Госар та Александрія Окасіо-Кортес.

Депутата Конгресу США Пола Госара позбавили участі у двох комітетах. Відповідне рішення ухвалили після того, як Госар опублікував у Твіттер відфотошоплене анімоване відео, на якому він нібито вбиває депутатку Александрію Окасіо-Кортес та б’ється із Джо Байденом, пише CNN.

У відео Госар зображений як герой мультфільму аніме, який із мечем атакує велетня із обличчям Александрії Окасіо-Кортес. Після чого «велетень» розсипається на маленькі шматочки.

Інша сцена показує, як Госар летить та махає двома мечами навпроти персонажа з обличчям президента Байдена.

Александрія Окасіо-Кортес відерагувала на відео твітом, зазначивши, що не вірить у те, що депутата покарають за цей «креатив».

Політик згодом видалив відео, але так і не вибачився перед Окасіо-Кортес.

Читайте також: #MeTooPolitique: французькі політикині виступили проти сексизму й домагань

Депутати Палати представників проголосували за винесення резолюції про осуд. Документ вважається найсуворішою формою покарання у конгресі. Від того, кому виносять осуд, вимагається стояти осторонь інших, поки резолюцію читають вголос. За резолюцію про осуд проголосував 221 представник Демократичної партії та два республіканці.

Згодом Пол Госар заявив, що він не підтримує насильство чи завдання шкоди будь-кому. Він також додав, що відео не про насильство, а символізує битву за душу Америки.

«Це відео є справді символічним зображенням боротьби за імміграційну політику», наголосив конгресмен у заяві.

У політиці немає місця насильству та мізогінії

На захист Оксасіо-Кортес одразу відгукнулися кілька колег, назвавши відео неприпустимим.

Так, спікерка Палати представників Ненсі Пелосі заявила, що це відео не лише несе загрозу, а й є образою інституту законотворчості.

«Ми не можемо допустити, щоб члени Конгресу жартували про вбивство одне одного, а також погрожували президенту Сполучених Штатів», сказала Пелосі.

Рішення про осуд для Госара є також результатом відсутності реакції від керівництва Республіканської партії. Там відмовчалися і жодного разу публічно не прокоментували відео колеги.

«Голосування Палати представників за осуд депутата Пола Госара було єдиним правильним рішенням для членів Конгресу США. Це сигналізувало про те, що насильству та мізогінії немає місця в нашій політиці, як і політикам, таким як Госар, які їх пропагують», прокоментувала експертка Кара Алаймо.

Нагадаємо, що влітку минулого року в США розгорівся сексистський скандал за участю конгресмена-республіканця Теда Йохо та конгресвумен Александрії Окасіо-Кортес.

Йохо назвав депутатку «божевільною», «небезпечною» і «огидною». Так він відреагував на слова представниці Демократичної партії про те, що бідність і безробіття, пов’язані з COVID-19, приводять до сплеску злочинності у Нью-Йорку.

Після зауваження Кортес, що слова політика образливі, він назвав її «чортовою су*ою».

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті