Головна Анонси Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко: дедлайн 6 березня

Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко: дедлайн 6 березня

1
4,034
Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко.

В Amnesty International відкрили набір на щорічний Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко.

«Вірите у силу людей? Мрієте про власний активістський проєкт про права людини?Опишіть ідею свого правозахисного проєкту, а організатори оберуть п’ятьох фіналістів / фіналісток, проведуть для них тренінг і допоможуть втілити проєкти, що переможуть за результатами пітчингу», — повідомляють організатори.

Конкурс активістських ініціатив названий на честь української активістки Лесі Харченко. Більшу частину свого професійного життя Леся присвятила формуванню активістської спільноти в Україні, її віра в людей і широка підтримка надихала всіх навколо на нові звершення.

Леся передчасно померла в жовтні 2020 року. Аби вшанувати пам’ять і продовжити її справу, Amnesty International започаткували Конкурс активістських ініціатив.

«Так ми прагнемо мотивувати більше людей створювати власні проєкти й долучатися до правозахисного руху. Конкурс реалізовується за фінансування і підтримки родини Лесі Харченко», — йдеться в анонсі.

Умови конкурсу:

Переможці/переможниці конкурсу отримають фінансову підтримку (до 30 000 грн) на реалізацію ідеї, менторську підтримку, участь у тренінгу з проджект- і фінансового менеджменту.

Дедлайн подання заявок: 6 березня

Більше деталей конкурсу дивіться на сайті проєкту.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси