Жінки — це 50% успіху України

Крим, Майдан та нові герої. Документальні фільми в програмі медійного марафону «Рівність в політиці»: Херсон, 25 жовтня

У четвер, 25 жовтня 2018 року, в Херсоні Національний демократичний інститут в рамках проведення медійного марафону «Рівність в політиці» проведе показ та обговорення трьох документальних фільмів з добірки фестивалю документального кіно Docudays UA:

Запрошена гостя: Наталя Бімбірайте, ГО «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір»

Запрошений гість: Віталій Селик, правозахисник, активіст та співорганізатор “Євромайдан-SOS”

Запрошена гостя: Наталія Антипенко, сільська голова, Жовтнева сільська рада, Запорізька область, Рада Жінок-Фермерок в Запорізькій області

 

Дата та час: четвер, 25 жовтня 2018 р. Початок показу о 18:30. Початок реєстрації о 18:00.

 

Адреса: Кінотеатр “Ювілейний”, м. Херсон, вул. Перекопська 11

Реєстрація є обов’язковою для участі у кінопоказі. Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму за посиланням.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Подія на Фейсбуку

«Південний кордон» режисера Сергія Лисенка

Навесні 2014 року Російська Федерація анексувала український півострів Крим. На сході країни почалася антитерористична операція, а фактично неоголошена війна між Україною та Росією. На той час українська армія була фактично зруйнована. Із перших днів російської агресії по всій країні виникає рух волонтерів – громадських активістів, які допомогають забезбечити військових усім необхідним та відродити армію. На півдні України у Херсонській області ситуація дуже напружена – є загроза вторгнення росіян із Криму. Херсонський фонд допомоги військовим об’єднує багато активістів, які наполегливо працюють заради перемоги. Автори фільму вирушають в мандрівку із Наталією, яка везе необхідні речі військовим, що розташувались на південному кордоні країни.

 

 

«Євромайдан SOS. Право на гідність» режисерки Світлани Ліщинської

Фільм «Євромайдан SOS. Право на гідність» – про взаємодопомогу, про те, що мотивує людей волонтерити, це розповідь про те, як розвивалася перша масштабна  волонтерська ініціатива України. Про те, як під час Революції Гідності люди об’єднались, щоб захищати права інших людей. І що українці дійсно живуть девізом «Моя хата скраю!», але з доповненням: «першим ворога стрічаю!». І ми зустріли! Та об’єднались, щоб боротись проти бандитської влади та численних порушень прав людини. Ідея створення фільму належить режисерці Світлані Ліщинській, а до її реалізації долучились інші волонтери – оператори та продакшн-студія Activ Vision.

 

«Нові герої» режисера Романа Бондарчука

Нові герої – це три документальних фільми-портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні. Пересічна людина часто ізольована від інформації про наявні правові можливості, що можуть допомогти їй покращити умови свого життя – започаткувати бізнес, сприяти об’єднанню громади у захисті комунальної власності, а також їхніх прав та інтересів. Ці три розповіді про те, що перемогти несправедливість – можливо, якщо докласти зусиль, не боятися та не ламатися під тиском обставин. Про те, як звичайні люди з глибинок Сходу та Півдня України не дозволили системі загнати себе у безвихідь.

50%