Головна Статті Київрада затвердила міську програму з реалізації гендерної політики

Київрада затвердила міську програму з реалізації гендерної політики

3
4,039

Київрада затвердила нову міську цільову програму «Київ – місто рівних можливостей».

Як ідеться у презентації проєкту, метою програми є «реалізація політики гендерної рівності в Києві шляхом упровадження гендерного підходу в усі сфери життя громади, відповідно до потреб, інтересів та можливостей жінок і чоловіків та/або їхніх груп».

У межах програми передбачена низка заходів, які спрямовані на встановлення гендерної рівності та виконання Європейської хартії рівності прав чоловіків та жінок.

«Київ – місто рівних можливостей».

Читайте також: Марина Хонда розповіла, як у Києві впроваджують гендерночутливі ініціативи

Зокрема, нова міська цільова програма передбачає оцінку інституційного потенціалу Київської міської державної адміністрації. А також – розробку навчальних програм, проведення аудитів безпеки громадських місць, запровадження гендерно орієнтованого бюджетування та гендерного підходу в плануванні публічних просторів тощо.

«Але найголовніше – програма сприятиме включенню гендерних аспектів до Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року. А нові міські цільові програми будуть створювати з урахуванням гендерної чутливості», – прокоментувала заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Як повідомлялося, на втілення програми місто планує виділити понад 12 млн грн. Програму розроблено у співпраці з НДІ та ООН. Для Києва це перша програма, що стосується запровадження гендерно збалансованого підходу до розвитку міста.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті