25 жовтня 2019 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться Медійний марафон «Рівність у політиці», організований Національним Демократичним Інститутом (НДІ). Марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці жінок та чоловіків на всіх рівнях та спрямований на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці.
Понад 100 лідерів та лідерок думок, представників та представниць політикуму національного та регіонального рівня, уряду, медіа та громадських організацій зберуться, щоб подискутувати про те:
Які бар’єри та можливості існують для жінок на шляху до успішної політичної кар’єри; Як забезпечити сталість досягнень у сфері гендерної рівності у владі; Які інструменти оцінки гендерної рівності існують на місцевому рівні: Яким чином медіа можуть долучитися до адвокації гендерної рівності.
Під час заходу також відбудеться інтерактивна панель за участю місцевих лідерок, які планують брати участь у виборах, та презентація медіа-проектів на підтримку теми гендерної рівності в політиці та суспільному житті.
Слідкуйте за перебігом марафону на сторінках «Жінки – це 50% успіху України» у Facebook та на каналі YouTube (для перекладу англійською мовою).
Запрошуємо представників та представниць медіа долучитися до висвітлення заходу та акредитуватися до 16:00 четверга 24 жовтня за електронною адресою office@makoro.works або за телефоном +38 067 401 5518 (Єлизавета Мікула).
Коли: 25 жовтня, 11.00-18.30
Де: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12
Програма медійного марафону #Рівністьуполітиці |
Довідково:
Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.
Медійний марафон “Рівність у політиці” організовує Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Великої Британії (British Embassy, Kyiv), Швеції та канадського народу через Посольства Канади в Україні (Embassy of Canada in Ukraine)).
50%