Головна Анонси Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ»: 10 грудня

Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ»: 10 грудня

8
4,077

Національний Демократичний Інститут проведе медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ».

«Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на національному та місцевому рівнях неможливе без впровадження гендерночутливих практик та підходів у процесах управління та прийняття рішень. Органи місцевого самоврядування все частіше запроваджують та практикують гендерно орієнтоване врядування та бюджетування як інструменти, що забезпечують більш справедливий розподіл ресурсів та врахування інтересів усіх громадян», – йдеться в анонсі події.

Також повідомляється, що марафон включатиме низку заходів, спрямованих на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерно орієнтованого врядування та запровадження гендерного мейнстримінгу для досягнення рівної політичної участі жінок та чоловіків. Під час марафону політики та політикині, представники та представниці місцевого самоврядування та громадського сектору, експерти та експертки з гендерно орієнтованого врядування обговорять досягнення та перешкоди на шляху до впровадження гендерно орієнтованого врядування в Україні, а також важливість гендерної рівності та жіночого лідерства. 

Коли?

10 грудня, початок о 10:00.

Де?

Передбачається пряма трансляція заходу українською та англійською мовами на сторінці Facebook та на каналі YouTube «Жінки – це 50% успіху України».

Важливо!

Із метою дотримання карантинних вимог та гарантування належної безпеки під час заходу, кількість учасників та учасниць у форматі офлайн є обмеженою. Організатори заохочують долучатися до марафону в режимі онлайн.

Слідкуйте за анонсами медійного марафону «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ» на сторінках «Жінки – це 50% успіху України» в Facebook та Instagram.

Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ» організований Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за підтримки Швеції, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO). Національний Демократичний Інститут (НДІ) є партнером програми USAID DOBRE, що реалізується консорціумом виконавців на чолі з Глобал Ком’юнітіз.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси