Головна Статті На Волині розробляють гендерний паспорт області

На Волині розробляють гендерний паспорт області

3
89
гендерний паспорт

Волинська обласна рада взялася за розробку гендерного паспорту області, повідомляє сайт ради. Таке дослідження допоможе надалі розробити та впроваджувати програми гендерної рівності в регіоні.

Гендерний профіль розробляється у межах проєкту «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у межах реформи децентралізації в Україні». Волинь – одна із чотирьох областей України, де впроваджують цей проєкт.

Окрім аналітичної складової, передбачається також навчання для представників обласного консультативно-дорадчого органу з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Також в області проведуть дослідження відмінностей між жінками і чоловіками в ролях та обов’язках. Крім того, досліджуватимуть доступ до ресурсів і контроль за ними. Також вивчатимуться можливості участі у процесах ухвалення рішень.

Волинь розробляє гендерний паспорт області

Гендерний профіль області – аналітичний інструмент оцінки становища жінок і чоловіків або їх груп. Його можна використовувати для ухвалення управлінських рішень, при стратегічному плануванні, інформаційних та адвокаційних кампаній у сфері забезпечення гендерної рівності.

Читайте також: Як депутатські групи формують політику рівності у громадах

Документ із аналітикою проблем презентують публічно. Згодом паспорт стане підґрунтям для прийняття рішень та фінансування обласних програм.

Нагадаємо, що раніше гендерний паспорт уже розробили в Харкові, Києві, Полтаві та в низці інших міст.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті