Головна Анонси Навчальна програма для жінок «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я»: дедлайн 9 грудня

Навчальна програма для жінок «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я»: дедлайн 9 грудня

6
496
ЛЕСЯ в Одесі

Мрієш про зміни в місті чи громаді, але не впевнена, що впораєшся? Боїшся, що лідерство – це не про тебе? Не знаєш, чи вистачить тобі підтримки?

Твоє бажання – це початок шляху жіночого лідерства, і ЛЕСЯ має відповіді на твої запитання!

Долучайся до навчальної програми Національного демократичного інституту «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна Я» онлайн та в Одесі!

«ЛЕСЯ» – це унікальна програма для лідерок, які прагнуть змін у своїх громадах. Це – не просто навчання, а також можливість знайти однодумиць, отримати підтримку мережі таких же активних та цілеспрямованих лідерок з твого села, міста та регіону. Це – можливість дізнатись про особливості жіночого лідерства, отримати поради щодо протидії вигоранню, відточити навички публічних виступів та багато іншого!

Запрошуємо долучитись до останніх тренінгів «ЛЕСЯ» у 2021 році:

  1. «ЛЕСЯ» їде в Одесу! Захід для активісток та політикинь з Одеської області відбудеться 17-18 грудня 2021 року в Одесі. Подія пройде з використанням заходів безпеки відповідно до розпоряджень Уряду у зв’язку з поширенням COVID-19. Обов’язковою умовою участі є наявність дійсного сертифікату вакцинації з підтвердженням отримання другої дози не пізніше, ніж за два тижні до проведення заходу.
  2. Тренінг у межах програми «ЛЕСЯ» у онлайн-форматі відбудеться у середу та четвер 22-23 грудня 2021 року.

Програма відбувається у рамках проєкту «Просування участі жінок та ЛГБТК+ спільнот у політичному та громадському житті в Україні» та триватиме впродовж трьох наступних років. Запрошуємо до участі активісток та місцевих депутаток із Житомирської, Одеської та Рівненської областей.

Для участі просимо заповнити реєстраційну анкету.

Кінцевий термін заповнення реєстраційної анкети – 17.00 четверга, 9 грудня 2021 року. Усім, кого відібрано до участі в програмі, буде повідомлено деталі до кінця дня п’ятниці, 10 грудня.

У лютому та березні 2022 році плануються «офлайн» тренінги у Житомирі, Одесі та Рівному для активісток та політикинь відповідних областей з використанням заходів безпеки відповідно до розпоряджень Уряду у зв’язку з поширенням COVID-19. Обов’язковою умовою участі є наявність дійсного сертифікату вакцинації з підтвердженням отримання другої дози не пізніше ніж за два тижні до проведення заходу. Ви можете попередньо зареєструватися на ці навчання, заповнивши анкету

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Юлії Матвієнко за адресою: ymatviienko@ndi.org.

Ця програма здійснюється в рамках проєкту Національного демократичного інституту (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO).

Національний демократичний інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси