Головна Анонси Навчальна програма для жінок «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я»: січень-березень

Навчальна програма для жінок «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я»: січень-березень

3
2,233
ЛЕСЯ

Мрієш про зміни в місті чи громаді, але не впевнена, що впораєшся? Сумніваєшся, що лідерка – це про тебе?

Приєднуйся до навчальної програми Національного Демократичного Інституту «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна  Я».

«ЛЕСЯ» – це унікальна програма для лідерок, які прагнуть змін у своїх громадах. Це – не просто навчання, а також можливість знайти однодумиць, отримати підтримку мережі таких же активних та цілеспрямованих лідерок з твого села, міста та регіону. Це – можливість дізнатись про особливості жіночого лідерства, отримати поради щодо протидії вигоранню, відточити навички публічних виступів та багато іншого!

Запрошуємо до участі активісток та місцевих депутаток усіх рівнів рад з Житомирської, Одеської та Рівненської областей. 

Розклад тренінгів ЛЕСЯ (можлива участь онлайн та вживу):

  • 27-28 січня – Рівне
  • 4-5 лютого – Київ
  • 11-12 лютого – Київ
  • 18-19 лютого – Одеса
  • 24-25 лютого – Житомир
  • 4-5 березня – Рівне
  • 11-12 березня – Одеса

Для участі просимо заповнити реєстраційну анкету.

Для участі у тренінгах заявки приймають постійно. Однак для тих, хто бажає взяти участь у тренінгу в Рівному, кінцевий термін заповнення реєстраційної анкети23:59 четверга, 20 січня 2022 року. Усім, кого відіберуть до участі в програмі, повідомлять деталі до кінця дня п’ятниці, 21 січня. 

Заходи плануються онлайн і вживу у різних містах України з використанням противірусних заходів відповідно до розпоряджень уряду у зв’язку з поширенням COVID-19. У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Анни Палагіної за адресою gpalagina@ndi.org

Ця програма здійснюється у межах проєкту Національного Демократичного Інституту (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO). 

Національний Демократичний Інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси