Головна Анонси Навчальна програма «Рівноправне партнерство жінок та чоловіків»: дедлайн 30 січня

Навчальна програма «Рівноправне партнерство жінок та чоловіків»: дедлайн 30 січня

3
396
Партнерство жінок і чоловіків

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн програмі для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Рівноправне партнерство жінок та чоловіків». Програма спрямована на сприяння рівноправному партнерству чоловіків та жінок у побуті, громадах та на інституційному рівні. 

Дата проведення: лютий – жовтень 2022 року. Онлайн формат.

Програма передбачає чотири етапи

  1. Онлайн тренінг «Союзники за рівність» з 16 по 18 лютого 2022 року з 13:30 до 18:00 години. Триденний тренінг для підвищення знань та навичок, що сприятимуть рівноправній участі жінок та чоловіків у політичному та громадському житті. Навчання включатиме огляд теми гендерної рівності, гендерні стереотипи у суспільстві, побудова партнерських відносин, участь жінок у політиці.
  2. Сесія з розробки ініціатив та написання проєктних заявок з 24 по 25 лютого 2022 року з 10:00 до 14:00 години. Дводенна навчальна сесія, де учасники/ці отримують знання та навички з аналізу проблем, розробки ініціатив та написання проєктних заявок. Учасники/ці будуть мати можливість розробити власну ініціативу.
  3. Конкурс проєктів, які отримують підтримку IFES в реалізації (березень – квітень 2022року). У учасників/ць буде можливість представити свої спільні проєкти націлені на розбудову рівноправного партнерства жінок та чоловіків у своїх громадах чи на робочих місцях. Три найкращі ініціативи учасників будуть відзначені та отримають підтримку IFES Україна в реалізації.
  4. Реалізація ініціатив учасників (травень – жовтень 2022 року). Під час реалізації ініціатив буде забезпечена менторська та експертна підтримка від Міжнародної Фундації Виборчих Систем в Україні.

Хто може брати участь у навчанні? 

Жінки та чоловіки ВПО у партнерстві (один із представників партнерської пари повинен бути із спільноти ВПО). Тобто подаватись на участь у  тренінгу потрібно чоловіку та жінці разом в якості партнерів з яким/якою ви потім плануєте реалізовувати свою ініціативу.

До участі запрошуються громадські активістки та активісти, представниці та представники громадських організацій, благодійних фондів, медіа та політичних партій – усі, хто зацікавлений в підтримці та просуванні рівного представництва.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму вдвох із партнером чи партнеркою з яким/якою ви збираєтесь брати участь у тренінгу та потім реалізовувати спільну ініціативу. Термін для заповнення заявки до 30 січня 2022 року.

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 5 лютого 2022 року.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси