Головна Статті НДІ презентував курс про ефективне впровадження ГОБ у громаді

НДІ презентував курс про ефективне впровадження ГОБ у громаді

3
330
онлайн-курс «Гендерно орієнтоване врядування»

Національний Демократичний Інститут запускає навчальний онлайн-курс «Гендерно орієнтоване врядування». Презентація курсу відбулася під час медійного марафону «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ».

Навчання буде корисним для представників та представниць органів місцевого самоврядування та для всіх, кого цікавить тема гендерно орієнтованого врядування.

 «Нам удалося акумулювати досвід співпраці із понад сотнею громад, і це показало нам, як гендерно орієнтоване врядування робить громади комфортнішими, безпечнішими, більш інклюзивними. Саме успіхи громад мотивували нас поділитися розробками та створити цей курс», – розповіла під час презентації старша регіональна координаторка НДІ Христина Біла.

Курс складається із шести навчальних модулів та побудований на основі досвіду та успіхів тих громад, які уже впроваджували ГОБ. Тож навчання є досить практичним та заснованим на реальних історіях.

Організатори запевняють, що навчання дає відповіді на поширені питання, які виникають під час впровадження ГОБ. Зокрема, під час проходження курсу можна буде дізнатися про таке:

  • чому врядування в громаді має бути гендерно орієнтованим?
  • на які законодавчі норми та успішні практики варто зважати?
  • які перші кроки має зробити громада на шляху до впровадження гендерно орієнтованого врядування?
  • які інструменти використовувати, щоби запровадити гендерно орієнтоване врядування в громаді?
  • як зробити послуги орієнтованими на потреби людей?
онлайн-курс «Гендерно орієнтоване врядування»

«Ми намагалися зробити онлайн-курс максимально практичним та доступним для широкої аудиторії. Тож фактично із першого модулю ви можете дізнатися, як почати впроваджувати ГОБ у своїй громаді. Ви почуєте експертів та експерток, а також досвід конкретних громад, які уже випробували та успішно впровадили  ГОБ», – розповіла про навчання експертка з гендерно орієнтованого врядування Маріанна Колодій.

Онлайн-курс «Гендерно орієнтоване врядування» проходитиме  на платформі EdEra. Для всіх охочих уже є попередня реєстрація.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті