Головна Статті #НеЦінаПолітики: Австралійська депутатка закликала парламент захищати політикинь

#НеЦінаПолітики: Австралійська депутатка закликала парламент захищати політикинь

1
4,223
Ніколь Флінт

Депутатка Ніколь Флінт виступила із прощальною промовою у парламенті Австралії. Політикиня закликала захищати жінок від цькування, залякування та тиску, пише ABC news.

У травні відбудуться вибори до парламенту, однак ще минулого року Ніколь Флінт оголосила, що це її остання виборча каденція. Флінт уперше обрали до Палати представників у 2016 і переобрали в 2019 році.

Політикиня неодноразово робила заяви щодо сексистських та жінконенависницьких висловів, залякувань і цькування в інтернеті, з якими вона стикалася під час свого депутатства. Флінт закликала парламентаріїв посилити закони, щоб захистити жінок від нападів.

«Поки у нас не буде сильних законів, на жінок продовжуватимуть нападати, ображати, принижувати, поширювати плітки та брехню про їхнє життя», – заявила Флінт.

Читайте також: Сексизм і насильство: як у Африці депутатки потерпають через свою політичну активність

«Вони говорили про те, що мене треба задушити, критикували одяг, який я ношу, і мій зовнішній вигляд»

У березні минулого року Ніколь Флінт виступила з промовою в парламенті, в якій звинуватила високопоставлених лейбористів у тому, що вони не змогли захистити її від атак перед федеральними виборами 2019 року.

Флінт розповіла, як чоловіки, в тому числі «впливові публічні діячі», переслідували її та публічно ображали.

«Вони говорили про те, що мене треба задушити, критикували одяг, який я ношу, і мій зовнішній вигляд. Неодноразово називали мене плаксивим стервом, слабачкою і повією… Також багато інших образливих слів мені писали на електронну пошту,  залишали у соціальних мережах. Коментували, що мене треба зґвалтувати. Казали, що мене треба убити чи що я повинна покінчити життя самогубством», – сказала вона.

Читайте також: Секс-скандал в Австралії: прем’єр обіцяє вичистити парламент від «токсичної маскулінної культури»

Політикиня описала соціальні мережі як «гнійну токсичну каналізацію»:

«Ми знаємо, що цю мову ненависті можна зупинити, якщо цього захотіти. Але ми також знаємо, що ніхто цього не зробить», – прокоментувала Флінт.

Раніше Флінт також привертала увагу до нестерпних умов, які створені для жінок у австралійській політиці. Минулого року вона записала відео, де була одягнена у пакет для сміття. Такою була її відповідь на критику від колишнього коментатора і радіоведучого ABC Пітера Герса. Він написав колонку, де розкритикував гардероб Ніколь Флінт. У відео вона запитує: «Отже, містер Герс, що має носити жінка в політиці? Можливо, сміттєві пакети?»

Також Флінт розповідає про ситуації, які з нею сталися після того, як її обрали депутаткою. Включно з тим, що вона стала мішенню для чоловіка, який її переслідував, а її передвиборний офіс зіпсували образливими надписами. Крім того, політикиня критикує медіа-коментатора Майка Карлтона, який під час епізоду Q+A написав у Твіттері, що учасник дискусії та співак Джиммі Барнс «продемонстрував велику стриманість, не стрибнувши зі свого місця і не задушивши Ніколь».

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті