Головна Статті Олександра Устінова виграла суд у поліцейського

Олександра Устінова виграла суд у поліцейського

3
159
Олександра Устінова

Олександра Устінова виграла справу проти поліцейського Євгена Шевцова. Апеляційний суд скасував рішення суду попередньої інстанції, за яким у нардепки арештували квартиру і машину. Про це депутатка написала у фейсбуку.

Майно депутатки арештували через позов Євгена Шевцова. Поліцейський вимагав компенсації моральної шкоди за слова Устінової, що «така людина недостойна носити звання офіцера».

«Закінчилася півторарічна історія моєї війни по судах із Євгеном Шевцовим, одним із керівників в Нацполіції… Ну тим, що обзивав мене «тупой овцой, обезьяной, умственно отсталым чучелом» та багатьма іншими епітетами.

Шість судів, більше року тяганини, кілька місячних зарплат на адвокатів, арешт моєї машини та квартири та багато інших «приємностей», але сьогодні я виграла апеляцію проти цього паліціянта», – прокоментувала Устінова.

Читайте також: Олександра Устінова: «Так, я найрозумніша, і так, мені більше від усіх треба»

Нагадаємо, що Олександра Устінова стала ініціаторкою звернення групи депутатів до тодішнього очільника МВС Арсена Авакова із вимогою провести службове розслідування, пов’язане з активами сім’ї Шевцова.

У відповідь на це Шевцов опублікував у фейсбуку допис, у якому назвав депутатку «тупою вівцею, мавпою, бродячою живністю, розумово відсталим опудалом». Олександра Устінова тоді відреагувала на такі образи коментарем, що «така людина недостойна носити звання офіцера». 

Шевцов натомість подав у суд, де просив майже 80 тисяч гривень компенсації моральної шкоди.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті