Жінки — це 50% успіху України

У школах Південної Кореї профінансували програму з «перевиховання» ЛГБТ-учнів

Південна Корея не має законодавства, яке б захищало представників ЛГБТ-спільноти, натомість уводить у школах програми психічного здоров’я, які посилюють дискримінацію ЛГБТ-молоді. Про це пише Reuters.

За висновками Human Rights Watch, відсутність законодавства, яке захищає представників ЛГБТ, призводить до активної дискримінації та переслідування молоді.

Читайте також: Аргентина ухвалила квоти на роботу для трансгендерних людей

Більше того, школи виключили обговорення теми ЛГБТ із теми статевого виховання, натомість профінансували програми психічного здоров’я, де консультанти відмовляли учнів від приналежності до ЛГБТ, а також утруднювали відвідування школи трансгендерним учням.

В уряді нині подано кілька законопроєктів, що забороняють дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації, статі, раси та інших статусів. Однак, вони поки неухвалені. Влада посилається на консервативну опозицію.

За даними Amnesty International, із 2007 року законопроєкт про боротьбу з дискримінацією виноситься у парламент Південної Кореї уже десятий раз. Водночас, ухвалення такого закону може зробити Південну Корею першою країною, серед азіатських країн, яка на законодавчому рівні захищає права ЛГБТ.

«Такий закон не викорінить дискримінацію, забобони, стигматизацію і соціальну маргіналізацію, але він дасть надію на безпеку багатьом людям», – ідеться у повідомленні Amnesty International.

Читайте також: «Нетрадиційна» Ана: Як жінка-ЛГБТ керує урядом у патріархальній країні

Вибори у країні пройдуть у березні наступного року, тож нині ця тема постійно обговорюється кандидатами. Деякі кандидати в президенти від правлячої партії та інші офіційні особи висловили свою підтримку щодо ухвалення поданих пропозицій.

Натомість кандидати в президенти від опозиційної консервативної партії обіцяють виборцям скасувати міністерство гендерної рівності в разі свого обрання.

Як відзначає Reuters, ставлення до ЛГБТ в Південній Кореї – це та тема, що поляризує суспільство. Коли на початку цього року петиція до парламенту із закликом до прийняття законів про боротьбу з дискримінацією набралал 100 000 підписів за чотири дні, петиція проти цих заходів так само швидко зібрала таку ж кількість підписів.

Жінки: 50%