Головна Статті Політика і материнство: як донька пожвавлює прямі ефіри Джасінди Ардерн

Політика і материнство: як донька пожвавлює прямі ефіри Джасінди Ардерн

5
115

Прем’єр-міністерку Нової Зеландії Джасінду Ардерн під час прямого ефіру перервала її трирічна донька, пише The Guardian.

Джасінда Ардерн намагалася пояснити зміну правил та обмежень щодо Covid в ефірі для місцевого телеканалу, коли її донька почала кликати маму.

«Ти маєш бути в ліжку, – відірвалась від ефіру прем’єрка та відповіла доньці. – Пора спати, люба, лягай назад у ліжко, і я прийду до тебе за секунду».

Далі Арен повернулася до ефіру, вибачившись перед глядачами. Вона сказала, що це якраз час, коли донька лягає спати і, очевидно, процес вкладання в ліжко поки не увінчався успіхом.

Читайте також: Джасінда Ардерн та світова джасіндоманія

Джасінда Ардерн часто з’являється на публіці із донькою. Політикиня стала першою в історії світовою лідеркою, яка прийшла на засідання Генасамблеї ООН із немовлям на руках.

А під час прямих ефірів, які прем’єрка проводила у першу хвилю локдауну, часто в кадрі можна було побачити дитячі іграшки.

Коронавірусні обмеження змусили багатьох публічних діячів та діячок проводити інтерв’ю у форматі Zoom, тож ситуації, коли діти переривають прямі ефіри стали досить поширеним явищем.

Так, на початку цього року ефір міністерки кабінету міністрів Нової Зеландії перервав її син, який увійшов до кімнати, розмахуючи морквою.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті