Головна Анонси Правозахисна НеКонференція: 9-10 грудня

Правозахисна НеКонференція: 9-10 грудня

2
52

9-10 грудня 2021 року відбудеться правозахисна НеКонференція — захід, на якому збирається велика кількість найвідоміших правозахисників та правозахисниць.

«Команда Центру громадянських свобод запрошує провести ці дні з нами, аби дізнатися багато цікавих інсайдів про роль українського правозахисту від наших неймовірно крутих спікерів та спікерок», — йдеться на сторінці події.

Про що?

Обговорюватимуть найбільш актуальні та резонансні теми для нашого часу, а саме: протидія насиллю, адвокація Стамбульської конвенції, реформа поліції, тактика солідаризації, напади на активістів/ок, захист персональних даних, зміцнення державних інституцій, перехідне правосуддя та багато інших тем.

Хто долучиться? 

  • Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики
  • Олена Шевченко, правозахисниця, феміністка, засновниця «Маршу жінок», голова ГО «Інсайт»
  • Оксана Покальчук, адвокатка, директорка Amnesty International Ukraine 
  • Оксана Гузь, адвокатка, старша партнерка, адвокатське об’єднання «Прове»
  • Анна Шаригіна (ЖО «Сфера», Харків)
  • Марина Усманова (БО «Інша», Херсон)
  • Йош (ГО «Феміністична майстерня», Львів)
  • … і багато інших відомих експертів та експерток

Хто організовує?

Співорганізаторами НеКонференції стали Управління дотримання прав людини НПУ, Інсайт, Право на захист, Феміністична майстерня, Крим СОС, JustGroup, Ukrainian Legal Advisory Group, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Восток СОС, ZMINA та інші правозахисні організації.

Де?

Захід буде проходити в онлайн-форматі. Якісний звук та картинку забезпечить Громадське ЮА, а сам ефір буде доступний на платформах Facebook та YouTube. 

Попередня реєстрація тут

НеКонференція проводиться у межах проєкту «Пункт 7» / Point 7 (офіційна назва «Сприяння соціальній згуртованості в Україні»), що реалізується Центром громадських свобод у партнерстві з Восток СОС за підтримки ABA ROLI в Україні.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси