Жінки — це 50% успіху України

Рада Церков пропонує створити міністерство з подолання демографічної кризи

Зображення – Букви

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій опублікувала резолюцію, у якій виступила проти «популяризації одностатевої сексуальної орієнтації» та «нав’язування гендерної ідеології». Натомість закликала до створення окремого міністерства, що опікувалося б проблематикою сім’ї та подоланням демографічної кризи.

Відповідну резолюцію прийняли на засіданні ВРЦіРО, пишуть Букви.

30 вересня в Острозі відбулося розширене виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Рада стверджує, що шлюб жінки та чоловіка є «найкращим осередком для народження і виховання дітей» і «залишається однією з найбільших цінностей української держави».

Члени Ради засуджують «експерименти з узаконенням свавільної гендерної самоідентифікації» та «нав’язування як норми протиприродних явищ». Під останнім Рада церква розуміє «популяризацію одностатевої сексуальної орієнтації; заперечення наявності жіночності у жінок і маскулінності у чоловіків як відмінних особливостей».

На переконання Ради це все «розколює і збурює суспільство, маргіналізує та обмежує у правах більшість заради захисту інтересів меншості, поглиблює демографічну кризу в країні».

Читайте також: «Запобігти пропаганді гендерної ідеології»: Громадська рада при МОН спамить ОДА

Крім цього, Рада виступила проти «нав’язування гендерної ідеології», як такої, що спричиняє знецінення шлюбу як союзу чоловіка та жінки.

Також Рада скаржиться на толерування мови ненависті на адресу релігійних діячів і прихильників традиційних сімейних цінностей. Начебто через «нав’язування гендерної ідеології» відбувається заохочення до силового свавілля щодо учасників просімейних мітингів і активістів.

Натомість традиційні цінності можуть об’єднати українців, кажуть в Раді. Там закликали до створення окремого міністерства, що опікувалося б проблематикою сім’ї та подоланням демографічної кризи, і готові надати владі допомогу.

«Церкви, релігійні організації та просімейні громадські ініціативи готові об’єднати зусилля з органами державної влади та місцевого самоврядування у справі практичного втілення конституційної гарантії щодо державного захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства», – йдеться у резолюції.

50%