Головна Статті Стати «троянськими конями»: Нардеп розповів, як чоловікам адвокатувати гендерну рівність

Стати «троянськими конями»: Нардеп розповів, як чоловікам адвокатувати гендерну рівність

4
129
Олексій Жмеренецький

Народний депутат Олексій Жмеренецький під час виступу на комітеті з гендерної рівності Міжпарламентського союзу в Мадриді розповів про те, як чоловіки можуть допомогти у просуванні гендерної рівності.

Виступ був частиною дебатів. Свою промову політик опублікував у Фейсбуку.

 «Я думаю, що чоловіки-депутати можуть просувати гендерну рівність навіть із більшою ефективністю, ніж жінки. Якщо захочуть це робити.

Читайте також: НДІ запускає кампанію #MenMustDoMore

По-перше, на жаль, влада в усьому світі поки що залишається гендерно нерівною, і чоловікам простіше адвокатувати рівність серед чоловічого істеблішменту.

По-друге, жінок, які просувають гендерну рівність часто звинувачують в упередженості, сприймають їх пропозиції як несерйозні», – зазначив політик.

«Давайте чоловікам більше «пряників»

Олексій Жмеренецький також зауважив, що для того, щоб залучити чоловіків до боротьби за гендерну рівність, потрібно «бути хитрими».

«Чоловіки-адвокати гендерної рівності повинні стати «троянськими конями» або вірусами в середовищі патріархального істеблішменту. Нехай чоловіки беруть на прапор не усі аспекти гендерної політика а, наприклад, її економічний аспект, аспект зовнішніх відносин чи безпеки.

Читайте також: «Чоловіки, влада і політика»: як політикиням здобувати союзників

Не тому, що це «чоловічі справи», а тому що це можна легше «продати» чоловікам. Хто буде проти збільшення ВВП від інклюзії жінок в економіку, хто буде проти покращення рейтингів країни в міжнародних індексах або проти більшої обороноздатності країни? З цими темами чоловіки будуть зрозумілими для своїх патріархальних колег і з більшою ймовірністю серйозно будуть займатись темою рівності», – порадив Жмеренецький.

Він також переконаний, що для ширшого залучення чоловіків до боротьби за рівність потрібно враховувати іншу систему мотивації.

«Давайте чоловікам більше «пряників», беріть чоловіків на міжнародні гендерні події, залучайте до підписання законопроектів та показуйте таких чоловіків-героїв певним цільовим аудиторіям, допоможіть чоловікам залучати ресурси для своїх виборців за гендерними програмами. Тоді вони потраплять на цей гачок, втягнуться і шляху назад уже не буде», – підсумував політик.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті