Головна Статті У Білому домі відреагували на огидний жарт Путіна про «красуню»

У Білому домі відреагували на огидний жарт Путіна про «красуню»

1
4,403
Джен Псакі

Будь-який жарт про зґвалтування викликає обурення. Про це напередодні  заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

Спікерку попросили прокоментувати репліку президента РФ Володимира Путіна, який відреагував на слова президента України Володимира Зеленського про Мінські угоди. Мовляв, їх треба виконувати. 

«Подобається, не подобається – терпи, моя красуне», — сказав Путін.

«По-перше, я б сказала, що будь-який жарт про зґвалтування, безумовно, викликав би обурення всіх у цьому уряді, чи то з вуст американського чиновника чи іноземного чиновника. Я також зауважу, що ми ніколи не стримували занепокоєння щодо неправдивості деяких заяв, які озвучує президент Путін та інші представники російської влади, а також щодо їхньої войовничої риторики», —  наголосила Джен Псакі. 

Вона також запевнила, що в Білому домі не толерують подібних жартів. 

Читайте також колонку Олександра Равчева «Терпи, моя красуне» в російсько-українських відносинах

Нагадаємо, 7 лютого Володимир Путін під час зустрічі з президентом Франції Емануелем Макроном пожартував у відповідь на слова Володимира Зеленського про те, що українському президентові не подобається жоден пункт Мінських угод, але їх треба виконувати: 

«Подобається, не подобається – терпи, моя красуне. Інакше ніяк», — сказав Путін.

У свою чергу, президент Зеленський наступного дня також провів зустріч із Макроном, а коли на брифінгу журналісти попросили його прокоментувати слова Путіна, президент України спочатку спробував пожартувати, перепитавши Макрона, чим вони з Путіним займалися після вечері.  

«Звісно, є речі, з якими не посперечаєшся із президентом Росії. Україна — справді красуня. А ось те, що він говорить про Україну «моя», це вже, звісно, перебір. Невеликий… Учора, до речі, після вечері ви там не сиділи, не відпочивали?» — сказав Зеленський. А потім додав: 

«А щодо  «терпи, моя красуне», я в цілому вважаю, що Україна дуже терпляча, тому що це мудрість». 

Тим часом, речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що той використав фразу з фольклору, а не з пісні гурту «Красная плесень», у якій описується зґвалтування дівчини в труні.

Читайте також: «Терпи, моя красуне»: чому Путін апелює до культури зґвалтування

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті