Головна Статті У Великій Британії жінки обіймають 40% топ-посад у найбільших компаніях

У Великій Британії жінки обіймають 40% топ-посад у найбільших компаніях

1
2,088
жінки у бізнесі

Жінки обіймають майже 40% серед топ-посад у 100 найбільших британських компаніях. Для порівняння, десять років тому кількість жінок у вищих управлінських органах компаній складала лише 12,5%. Про це пише Reuters.

Дослідники перевірили представництво жінок приблизно на 24 000 посадах у найбільших британських підприємства.

Показник у 40% жінок у складі керівних посад ставить Велику Британію на друге місце в усьому світі серед кількості жінок-керівниць у бізнесі. Перше місце посідає Франція, яка має майже 44% представництва жінок на топ-посадах.

Читайте також: Франція запровадила гендерні квоти на керівні посади у бізнесі

Дослідження також містить рекомендації, які мають на меті збільшення мінімального представництва жінок у раді та керівництві в компаніях. Згідно рекомендацій, частка жінок у компаніях, які входять до переліку 350 найбільших компаній Британії, має збільшитися до 40% до кінця 2025 року.

Міністр підприємництва, енергетики та промислової стратегії Великої Британії Квасі Квартенг відзначив прогрес. Але зауважив, що попереду ще багато роботи, оскільки чимало компаній ще не досягли цілі в 33%, встановленої попередніми планами.

«Лише кожна третя керівна роль і близько 25% усіх посад у раді директорів у жінок. А жінок на посаді генерального директора дуже мало. Ми маємо змінити цю політику», – заявив Квартенг.

Раніше президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн виступила із промовою щодо розширення представництва жінок у радах директорів компаній.

«Настав час рухатися вперед. Закон лежить на полиці вже 10 років, але за цей час відбулося багато змін», – сказала політикиня у коментарі для Financial Times.

Урсула фон дер Ляєн також зауважила, що є незаперечні докази того, що компанії з різноманітним складом ради директорів більш успішні.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті