Головна Статті Україну відвідають міністерки закордонних справ Німеччини й Канади

Україну відвідають міністерки закордонних справ Німеччини й Канади

5
265
Бербок та Жолі
Аналена Бербок та Мелані Жолі

Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі та міністерка закордонних справ Німеччини Аналена Бербок на цьому тижні відвідають Україну із робочими візитами.

Візит Мелані Жолі спрямований вкотре підтвердити підтримку Канадою суверенітету України і посилити зусилля для стримування «агресивних дій» Росією, зазначає Reuters.

У заяві міністерка Жолі зазначила, що російські війська на кордоні з Україною загрожують безпеці всього регіону.

«Ці агресивні дії слід припинити», – написала політикиня.

Вона запевнила, що Канада співпрацюватиме із партнерами, аби утримати міжнародний порядок.

У межах робочого візиту Мелані Жолі планує зустріч із прем’єром Денисом Шмигалем. Також вона відвідає канадську 200-особову навчальну місію.

Міністерка закордонних справ Німеччини Аналена Бербок зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Як повідомляє сайт МЗС Німеччини, Бербок обговорюватиме ініціативи з модернізації сталої української енергетики, розвиток ринку зеленого водню та пропозиції підтримки кіберзахисту. Після візиту в Україну Анналена Бербок планує також відвідати Росію. Міністерка хоче з’ясувати, наскільки сторони готові до дипломатичного врегулювання конфлікту.

Читайте також: Феміністична зовнішня політика: як у Німеччині сприймають Анналену Бербок

«Обов’язковою умовою дипломатії є розуміння погляду іншої сторони, навіть якщо у вас іноді зовсім протилежні думки. Ось чому такі… візити важливі, особливо у важкі часи. Я уважно слухатиму своїх співрозмовників, як у Москві, так і в Києві… Я хочу з’ясувати на місці, чи є готовність знайти рішення за дипломатичними каналами – перш за все, щоб знову вдихнути життя в «нормандський» процес і нарешті досягти прогресу у виконанні Мінських домовленостей», –коментує Анналена Бербок.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті