Головна Статті Велика Британія визнала мізогінію злочином на ґрунті ненависті

Велика Британія визнала мізогінію злочином на ґрунті ненависті

2
334
Баронеса Хелен Нюлав
Баронеса Хелен Нюлав

Верхня палата парламенту Великої Британії – Палата лордів – проголосувала за те, щоб визнати мізогінію (жінконенависництво) злочином на ґрунті ненависті. Норма діятиме у Англії та Уельсі, пише видання Politico.

Законодавчі зміни про визнання мізогінії злочином підтримали 242 депутати, проти проголосували 185. Поправку до законопроєкту внесла баронеса Хелен Нюлав.

«Занадто часто, коли йдеться про насильство щодо жінок, люди хочуть бачити «ідеальну жертву», перш ніж почати боротися із насильством, – прокоментувала депутатка. – Як суспільство, ми вжили заходів, щоб визнати тяжкість расистських або гомофобних злочинів. Але ще не почали протидіяти злочинам, які ґрунтуються на ненависті до жінок».

Читайте також: Гендерний розрив у оплаті праці: що це і чи можна якось зарадити?

Борис Джонсон у жовтні 2021 року відхилив клопотання про те, щоб мізогінію було визнано злочином на ґрунті ненависті. Тоді він заявив, що замість цього поліція повинна зосередитися на «дуже реальних злочинах». Після того, як закон вступить у силу, судді зможуть накладати більш жорсткі покарання, якщо буде доведено, що мотивом є упередження щодо жінок.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті