Головна Анонси Відбір менторок для програми жіночого наставництва НДІ: дедлайн 12 квітня

Відбір менторок для програми жіночого наставництва НДІ: дедлайн 12 квітня

3
1,315

Національний демократичний інститут (НДІ) оголошує відбір менторок для програми наставництва для випускниць Академії жіночого лідерства. Метою програми наставництва є підтримка випускниць академії, які є менш досвідченими депутатками місцевих рад, працівницями органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства, у розвитку їхнього  лідерського потенціалу для ефективної роботи у формуванні місцевої політики, просування їхнього порядку денного та відстоювання інтересів громади. Спираючись на  власний досвід, менторки сприятимуть професійному зростанню випускниць академії і під час індивідуальних сесій запитань та відповідей допомагатимуть їм розробити плани особистого розвитку.

Читайте також: «Жіночі обличчя лідерства з Оленою Єною»: Марія Щепанська

Програма не підтримує жодних політичних та громадських лідерів чи політичних партій. НДІ – це позапартійна організація. 

Проєкт «Академія жіночого лідерства» здійснюється Національним демократичним інститутом й Українським жіночим фондом у межах програми «Децентралізація приносить краще результати та ефективність» (DOBRE).

Програма працює зі 100 партнерськими громадами з десяти цільових областей: Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернігівської, Чернівецької та Запорізької.

Академія збирає жінок-лідерок із різних секторів – призначених посадових осіб, депутаток місцевих рад та представниць громадянського суспільства – для розширеної програми навчання та наставництва, яка покликана допомогти їм розвивати їхні лідерські навички, обмінюватися досвідом та будувати мережі для того, щоб забезпечити представництво жінок у процесі прийняття рішень на всіх рівнях та в усіх регіонах.

Серед тем навчальної програми Академії модулі з питань жіночого лідерства, гендерної рівності, комунікаційної стратегії та роботи зі ЗМІ, механізмів участі в місцевому врядуванні та політичної участі; адвокаційних кампаній та написання проектів.

У рамках програми DOBRE Академію закінчили понад 500 жінок, 134 з яких брали участь у місцевих виборах у жовтні 2020 року, а 47 були обрані депутатками місцевих рад. Випускниці Академії реалізували 73 громадські ініціативи, які були профінансовані Українським жіночим фондом.

Суть роботи та обов’язки менторок:

Кожна менторка супроводжуватиме 3-5 випускниць. Орієнтовний час, який менторка витрачатиме на наставництво, складатиме до 20-50 годин на місяць (залежно від кількості випускниць, яких менторка супроводжує). 

В обов’язки менторки входить: 

  • допомога та супровід у формуванні дорожньої карти програми наставництва з кожною випускницею; 
  • проведення зустрічей, онлайн-дзвінків та інших видів спілкування з випускницями, що мають на меті досягнути цілей програми наставництва; 
  • підготовка порад для випускниць щодо діяльності, яку вони ведуть; 
  • проведення аналізу програми наставництва та прогресу випускниць; 
  • підготовка наративних та фінансових звітів про роботу для НДІ; 
  • комунікація та постійна координація роботи з НДІ та консультантами НДІ. 

Оскільки наставництво є двостороннім процесом, менторка повинна бути готовою до партнерства з випускницями для власного особистісного розвитку, покращення своїх лідерських, комунікаційних навичок, поглиблення і структурування свого професійного досвіду. 

Вимоги до кандидаток на роль менторок: 

Досвід щонайменше 2 роки:

  • на керівній посаді в органах місцевого самоврядування або державної влади;
  • АБО на керівній посаді у громадській організації;
  • АБО у статусі депутатки місцевої ради одного з попередніх скликань місцевих рад. 

Наявність успішного досвіду втілення суспільних змін та трансформацій на місцевому рівні. 

Досконале володіння українською мовою. 

Перевагою буде високий рівень публічності менторки на рівні місцевої громади, наявність досвіду розробки та прийняття рішень місцевих рад та органів місцевого самоврядування, впровадження місцевих реформ та змін. 

Обмеження щодо участі: оскільки НДІ є позапартійною неурядовою організацією, менторками не можуть бути діючі членкині політичних партій, діючі депутатки місцевих рад або діючі державні службовиці. 

Відбір враховуватиме економічну ефективність наданих пропозицій щодо ставок гонорарів.

Програма наставництва триватиме 7 місяців: з 1 травня 2021 року до 30 листопада 2021 року. 

Для участі в тендері зацікавлені учасниці повинні подати наступні документи:

  • Резюме із зазначенням досвіду, релевантного для ролі менторки;
  • Мотиваційний лист (до 500 слів)

Розмір погодинної ставки у доларах США.

Читайте також: Як Мереф’янська ОТГ взяла на озброєння гендерні підходи, і що з цього вийшло

Будь ласка, надішліть свої заявки в електронному вигляді на адресу [email protected] разом із пакетом відсканованих тендерних документів зазначивши в темі листа «Наставництво». НДІ залишає за собою право провести додаткові переговори або попросити додатковий час для вибору переможців.

Кінцевий термін подання пропозицій – 18:00 12 квітня 2021 року.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до Онисії Синюк за номером 098 964 1323 або [email protected].

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси