Головна Статті «Відновити краще, ніж було»: як новий закон Байдена допоможе жінкам

«Відновити краще, ніж було»: як новий закон Байдена допоможе жінкам

0
220
Build Back Better Act

Гучними оплесками відзначили в Конгресі США новину про ухвалення закону «Відновити краще, ніж було (Build Back Better Act)» президента Джо Байдена. За відповідне рішення проголосували в Палаті представників, тепер черга за Сенатом США.

Президентка і генеральна директорка Національного центру жіночого права Фатіма Госс Грейвс, виконавча директорка організації MomsRising Крістін Роу-Фінкбайнер, виконавча директорка Національного альянсу домашніх робітників Ай-джен Пу, розповідають для СNN, чим новий закон допоможе жінкам.

Конгрес визнає, що проблеми жінок – це проблеми Америки, а успіхи жінок – це успіх Америки

У поточній версії законопроєкту, яка зараз перебуває на розгляді у Сенаті США, документ передбачатиме кілька заходів, які можуть значно полегшити соціальний тягар, що ліг на жінок.

Зокрема, передбачене безкоштовне навчання для дітей трьох та чотирьох років. Розширені податкові пільги на дітей, оплачувані сімейні та медичні відпустки, які фінансуються з федерального бюджету.

«Build Back Better Act»

Ухвалення законопроєкту також свідчить про початок ери, коли Конгрес визнає, що проблеми жінок – це проблеми Америки, а успіхи жінок – це успіх Америки.

Як зазначають експертки, найголовніше в цьому законопроєкті – визнання того, що Америка ніколи не реалізує свій потенціал, якщо жінок надалі будуть знецінювати та не доплачувати їм зарплатю.

Читайте також: Сім’я, фінанси та невпевненість: що заважає жінкам брати участь у виборах

«І давайте будемо відвертими: економіка, яка не працює для жінок, просто не працює. Ми втомилися від економічних рамок, у яких не враховуються жінки та сім’ї. Ми покінчили з політикою, яка робить невидимою працю жінок. Тільки будівництво мостів і поїздів не поверне Америку до роботи, якщо ми не побудуємо інфраструктуру, яка дозволить будівельникам мостів виходити на роботу. Це також включає садочки та школи, де доглядатимуть за дітьми. Оплачувані відпуски за сімейними обставинами та відпустку по хворобі», – коментують експертки.

Пандемія продовжує виявляти гендерну нерівність у суспільстві та економіці

Попри те, що є значні успіхи жінок у політиці, все ще існує несправедливе ставлення до жінок в економічній сфері.

У 2021 році жінки втрачали роботу та відчували вигорання частіше, ніж чоловіки. Пандемія продовжує виявляти гендерну нерівність у економіці. Жінки беруть на себе хатні обов’язки, доглядають за дітьми та літніми батьками чи родичами, яким потрібна опіка. Крім того, жінки рідше мають роботу, яка дозволяє їм працювати вдома, але частіше працюють на низькооплачуваних роботах.

Читайте також: Gender Gap – 2021: Розрив збільшується, Україна втратила 15 позицій

«Якщо ми хочемо відновити економіку, ми повинні інвестувати в жінок і сім’ї. Якщо ми хочемо, щоб жінки знову стали робочою силою, ми повинні зробити догляд за дітьми доступним для сімей.

Якщо ми хочемо, щоб бізнес мав необхідних працівників, ми повинні інвестувати в оплачувану сімейну та медичну відпустку та надати податковий кредит на дітей.

Якщо ми хочемо інвестувати у фізичну інфраструктуру, ми повинні інвестувати в інфраструктуру догляду, яка підтримуватиме всі аспекти нашого суспільства та економіки.

Якщо ми як нація хочемо досягти успіху, ми не можемо залишити позаду жінок, які складають половину нашої країни», – зазначили активістки.

Читайте також: В адміністрації Байдена 58% посад обіймають жінки

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті