Головна Статті Як стати на облік у військкоматі: народна депутатка розповіла про свій досвід

Як стати на облік у військкоматі: народна депутатка розповіла про свій досвід

2
150
Юлія Клименко

Народна депутатка від партії «Голос» Юлія Клименко розповіла, як ставала на військовий облік відповідно до наказу Міністерства оборони України. Політикиня написала про це на своїй сторінці у Фейсбуку.

«У військоматі зробили великі очі, і спитали чого я прийшла, дізнавшись що економіст. Потім второпали і дали папку для проходження медкомісії та подальшого збору документів. Медкомісія у військкоматі зайняла 1,5 години (9 лікарів), і далі треба назбирати ще 30 документів і аналізів», – написала Юлія Клименко.

Читайте також: Продовжуючи українські традиції жіночої звитяги та героїзму

Політикиня припустила, що збирання потрібних документів займе близько місяця. Але поділилася здивуванням, уявивши, скільки часу займе збирання документів у районному центрі або ОТГ, де немає травматолога чи психіатра.

«Після цього обліку у мене одне питання: НАВІЩО підписувати такі накази МОУ, якщо немає інфраструктури для обліку не тільки жінок (не кажу вже про вагітних), а й для сильних моторних чоловіків?! Невже не можна спростити облік для жінок, більшість із яких мають роботу, дітей і домашні клопоти, щоб вони могли зробити реєстрацію електронно, через Дію, листом чи ще якимось простим рішенням?», – написала Клименко.

Вона також додала, що конкретно до військкомату претензій не має – усе було в межах їх можливостей.

Читайте також: Жінок зобов’язали ставати на військовий облік: що про це відомо?

Раніше депутатка VIII скликання Вікторія Войціцька також пробувала стати на облік. Тоді політикині надали перелік документів, які потрібно подати до військкомату.

«Вас зустрінуть дуже чемно та з повагою! Для того, щоб вас взяли на облік потрібно мати з собою копії документів та фотокартки  тільки глянцеві, розміру як на паспорт. До речі, як мені сказали, фінансисти потрібні. Піду збирати документи та робити фото» зазначила Войціцька.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті