Жінки — це 50% успіху України

#ЗабулаЗапитатиУМарченка: МФО «Рівні можливості» вимагає звільнити запорізького чиновника за шеймінг жінок

МФО «Рівні можливості» вимагає звільнити заступника голови Запорізької обласної ради та уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків Владислава Марченка, який вдався до шеймінгу жінок у соцмережах та проявив, як пишуть депутатки, некомпетентність у таких сенситивних питаннях, як права людини:

Як відомо, Марченко написав пост у Фейсбуку про те, як повинні одягатися жінки, назвавши жінок у коротких спідницях, шортах та з декольте, повіями. Соцмережі бурхливо відреагували обуренням, жартами та флешмобом #ЗабулаЗапитатиУМарченка».

«Королева завжди закрита одягом від сторонніх очей. У неї акуратний макіяж і скромна зачіска. І при королівському дворі кожна жінка виглядає елегантно. Чим більше мудра жінка, тим вона більш закрита. І це не означає що при цьому вона позбавлена елегантності. Нижчим верствам суспільства пропагується образ дешевої повії через попсу, фільми і підроблених ідолів. Але справжні Королеви ніколи не стануть оголюватися на публіці. Подивіться на свій образ і розсудіть, на кого ви схожі більше — на Королеву або повію. І тоді усвідомте, яке по-праву може бути до вас ставлення», — написав Марченко, а згодом видалив пост.

 

Депутатка і співголова МФО «Рівні можливості» Світлана Войцеховська назвала ганебною поведінку посадовця:

Видавець і дизайнер Ілля Стронґовський вирішив пожартувати, запостивши світлину із білбордом новообраної народної депутатки.

Правозахисниця Ольга Веснянка пошкодувала, що про її рідне Запоріжжя нині всі пишуть саме в такому контексті:

Поетеса Олена Герасим’юк зауважила, що Марченко насправді не є автором допису:

«Саме позорне в цьому депутатському позорі те, що він навіть дурницю сам придумати не зміг, а скопіпастив у когось з вкантакта. Чи ще гірше — з якогось жовтенького сайту на домені ру», — переконана Герасим’юк.

 

 

 

Також до флешмобу приєдналися ветеранки.

 

 

Слатше́йминг (з англ. slut — шлюха, shaming — соромити) — практика критики людей, особливо жінок і дівчат, через їхню надмірну в очах інших людей сексуальну поведінку чи зовнішній вигляд.

50%