Головна Статті Зузана Чапутова запустила серію відео про соцмережі та критичне мислення

Зузана Чапутова запустила серію відео про соцмережі та критичне мислення

5
365

Президентка Словаччини Зузана Чапутова запустила серію відео про соціальні мережі та критичне мислення. Проект називається «Думай разом із очільницею держави», пише видання Dennik N.

Усі відеоролики оприлюднить Офіс президентки у соцмережах.

 «Я вважаю, що одним із найбільших викликів нашого часу є уміння орієнтуватися в сучасному онлайн-просторі та знати як функціонують соціальні мережі, розуміти роботу журналістів чи вчених», – сказала президентка.

У відеороликах беруть участь відомі у країні інфлюенсери, експерти із соціальних мереж, науковці і навіть шаховий гросмейстер Ян Маркош.

«Ці відео призначені для всіх активних користувачів соціальних мереж, незалежно від їхніх поглядів чи політичних переконань. Підводні камені соціальних мереж чи помилки в мисленні не стосуються якоїсь конкретної групи людей, це наша спільна проблема», –  зауважила Зузана Чапутова.

Перше відео розповідає про те, чому Facebook показує нам ті чи інші дописи. Експерти розповідають як соціальні мережі обирають контент та формують стрічку новин.

Зузана Чапутова – перша жінка-президентка за всю історію Словаччини. Хоч президент Словаччини виконує переважно представницькі функції, багато-хто вважав її обрання символом змін у країні.

Вона також брала участь у масових протестах проти корупції, що почалися після вбивства журналіста Яна Куціяка. Вбивство Куціяка викликало хвилю протестів в Словаччині, що завершилися відставкою прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо та кількох міністрів.

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті