Головна Статті 40% жінок Австралії вважають, що сім’я може стати перешкодою для політичної кар’єри

40% жінок Австралії вважають, що сім’я може стати перешкодою для політичної кар’єри

0
470

Більше 40% жінок вважають, що створення сім’ї може стати перешкодою для політичної кар’єри, тоді як більше ніж половина жінок-політиків вважають, що ЗМІ та їхні колеги-чоловіки ставляться до них несправедливо.

Про це повідомляє видання The Australian.

Висновки ґрунтуються на опитуванні 530 молодих жінок та чоловіків компанією Plan International Australia. Опитували людей,  які цікавляться політичною кар’єрою та розповіли про потенційні бар’єри, з якими вони можуть стикнутися, та власні погляди на те, як жінки можуть працювати у  парламенті.

Майже половина жінок сказали, що в політиці їм не вистачає можливостей. Кожна третя жінка вважає, що їх стать є перешкодою для політичної кар’єри.

Серед чоловіків 25% вважають, що жінкам слід зосередити увагу на створенні сім’ї перед тим, як стати політиком. Такої ж думки лише 13% жінок.

П’ята частина чоловіків думають, що чоловіки досягли кращих результатів у політиці, ніж жінки, але лише 8% жінок з цим погоджуються.

Майже дві третини жінок хочуть, щоб політичні партії збільшили представництво жінок серед своїх чинів, тоді, як менше половини чоловіків підтримують такий крок.

Заступник головного міжнародного плану Австралії Сюзан Леґена сказала що Австралія позаду багатьох країн,  коли мова йде про заохочення жінок до початку політичної кар’єри.

«В даний час є обмежений погляд на те, хто може і повинен бути в політиці», – сказала вона.

«Коли ви враховуєте, як часто жінки в політиці зазнають образливих чи презирливих зауважень, як їх називаються «кицями» або  «відьмами», або навіть просто чіпляються за те, що вони висловлюють свою думку.  Вся ця дискримінаційна поведінка у парламенту – це не приваблює молодих жінок у кар’єрі політика».

Пані Леґена сподівається, що всі політичні партії переглядатимуть свої процедури відбору кандидатів, а також заохочуватимуть жінок виборювати місця у парламенті  і, таким чином, кількість жінок збільшиться вже на наступних виборах у 2019 році.

Фото – BBC

50%

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Статті