Home Анонси Академія лідерства для розвитку: дедлайн 30 квітня

Академія лідерства для розвитку: дедлайн 30 квітня

0
78

У Львові та Києві 20-24 травня працюватиме Академія лідерства для розвитку «Роль державної політики в розвитку приватного сектора».

Ідеться про п’ятиденну інтенсивну програму для навчання представників і представниць виконавчої влади тому, як бути ефективними лідерами в реформах та сприяти надійній державній політиці в складних і суперечливих трансформаціях.

Викладачі програми:

Френсіс Фукуяма, директор Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету й автор низки праць, що стосуються питань демократизації і міжнародної політичної економії.

Мері Е. Хільдербранд, доцентка у Школі врядування та державної служби імені Джорджа Х.В. Буша в Техаському університеті A&M, має ступінь доктора політичних наук, який здобула в Гарвардському університеті.

Робоча мова: Англійська

Зацікавлені кандидати й кандидатки повинні заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявки: 30 квітня 2019 року.

Співорганізаторами програми є: Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (Stanford Center on Democracy, Development, and the Rule of Law (CDDRL)), Центр міжнародного приватного підприємництва (Center for International Private Enterprise CIPE Ukraine) і Школа публічного управління Українського католицького університету (School of Public Management UCU).

Більше інформації про подію можна отримати тут.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси