Головна Статті Амбасадоркою України в Сінгапурі призначили Катерину Зеленко

Амбасадоркою України в Сінгапурі призначили Катерину Зеленко

0
769
Фото: 24 канал

Президент Володимир Зеленський призначив Катерину Зеленко амбасадоркою України в Республіці Сінгапур. Відповідний указ розміщений на сайті глави держави.

«Своє перше відрядження я провела у Відні. Наступні два терміни працювала в посольстві України в Німеччині, де відповідала за інформаційні питання та зв’язки із пресою. І дуже пишаюся тим, що хоч минуло кілька років з мого від’їзду, досі в туристичних автобусах, які курсують Берліном, є аудіогіди українською. Це був наш проєкт від початку до кінця — ми зробили це в 2016-2017 роках», — розповідала Катерина в інтерв’ю Vogue UA.

Також вона завважувала, що найцікавіше для неї в роботі — це публічна дипломатія.

«Фактично це намагання доносити правдиву інформацію до світових аудиторій для того, щоб просувати наші інтереси. У чому вони полягають? У тому, щоб, окрім політичної підтримки на міжнародній арені, в Україну заходили іноземні інвестиції. У тому, щоб наші виробники успішно продавали свою продукцію на світових ринках. Ми взагалі така державна агенція з пошуку друзів для України. Щодня ми шукаємо нових партнерів і зміцнюємо дружбу з тими, з ким вона вже є», — вважає дипломатка.

Катерина Зеленко – українська правознавиця та дипломатка, на дипломатичній службі України вона з 2002 року. Працювала в посольстві України в Республіці Австрія та постійному представництві при міжнародних організаціях у Відні, двічі – на посаді першого секретаря посольства України в Німеччині.

Обіймала посади у Департаменті Європейського союзу та Департаменті МЗС України.

З листопада 2018 року відповідала за взаємодію із засобами масової інформації та інформаційно-роз’яснювальну роботу в МЗС.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті