Home Статті Антимонопольний комітет очолила Ольга Піщанська

Антимонопольний комітет очолила Ольга Піщанська

3
700

Виконувачкою обов’язків голови Антимонопольного комітету стала перша заступниця голови – державна уповноважена Ольга Піщанська. Про це 6 липня повідомила пресслужба АМКУ.

16 липня Верховна Рада остаточно призначила Ольгу Піщанську головою Антимонопольного комітету. За це рішення проголосували 255 нардепів.

«Основний пріоритет – припинення антиконкуретних дій органів влади, боротьба з картелями та монопольним становищам на ринках», – заявила перед голосування Піщанська.

Ольга Піщанська стала заступницею голови у вересні 2019 року.

З 2004 по 2015 роки працювала на «АрселорМіттал Кривий Ріг» у різних структурних підрозділах на посадах начальниці відділу зовнішнього проектування, менеджерки по закупівлі послуг та менеджерки із забезпечення стратегічних та інвестиційних проектів. 

Як пишуть «Наші гроші», вона очолювала закупівельний напрямок у «АрселорМіттал» у той же період, коли ексголова АМКУ Юрій Терентьєв був генеральним юрисконсультом цього підприємства.

З січня по квітень 2016 року Піщанська працювала начальницею відділу закупівель механічних матеріально-технічних ресурсів «Метінвест Холдинг» Ахметова-Новинського.

Як пише «Економічна правда», 3 липня Верховна Рада підтримала звільнення голови Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва. Раніше Терентьєв написав заяву на ім’я спікера Верховної Ради Дмитру Разумкова про відкликання своєї заяви про відставку. Проте голова ВР заявив, що вона не є дійсною.

До цього головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов повідомив, що в середу, 1 липня, президент Володимир Зеленський на нараді в Офісі президента змусив Юрія Терентьєва написати заяву про відставку через накладений на тютюнового монополіста компанію «Тедіс» штраф у 6,5 млрд грн.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті