Home Анонси Багатопартійний форум із особливостей виборчої кампанії під час COVID-19: 22 вересня

Багатопартійний форум із особливостей виборчої кампанії під час COVID-19: 22 вересня

2
411

Національний демократичний інститут запрошує кандидатів/-ток, які балотуються на місцевих виборах, узяти участь у Багатопартійному форумі з особливостей ведення виборчої кампанії під час COVID-19.

Метою форуму стане обговорення важливості балотуватися та активно вести виборчу кампанію навіть під час карантину. Програма охопить практичні поради з адаптації ключового повідомлення до реалій COVID-19 та зміни стратегії контактування з виборцями.

Спікери:

  • Мішель МакГрорті, старша менеджерка програми для політичних партій НДІ
  • Валеріо Ріавез, міжнародний політичний консультант НДІ

Додатково під час заходу планується проведення інтерактивної рубрики висвітлення власних успішних історії протидії COVID під час партійної діяльності від представників/-ць політичних партій.

Коли: 22 вересня 2020 року

Час: 16:00 – 18:00

Мова тренінгу: англійська, забезпечуватиметься синхронний переклад

Для участі у форумі потрібно заповнити коротку реєстраційну Google форму.

Дедлайн: до кінця дня 20 вересня

Форум відбуватиметься у форматі Zoom вебінару. Посилання на вебінар та детальнішу програму сесії отримають усі учасники/-ці, зареєстровані у формі.

Заповнювати реєстраційну форму просять учасників/-ць, які точно впевнені у можливості долучитися до заходу (організаторам важливо розуміти фінальну кількість для забезпечення відповідного формату спілкування між спікерами та учасниками/-цями).

У разі будь-яких запитань звертайтеся до працівників НДІ Софії Котенко, skotenko@ndi.org, Олександра Жеки, ozheka@ndi.org, Анастасії Реутенко, areutenko@ndi.org.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси