Home Статті Барбі-президентка: Mattel анонсувала вихід колекції ляльок «Передвиборна кампанія»

Барбі-президентка: Mattel анонсувала вихід колекції ляльок «Передвиборна кампанія»

8
639

Компанія Mattel анонсувала вихід колекції ляльок Барбі – вона буде присвячена президентським виборам в США, пише Abc News.

Колекція матиме назву «Передвиборна кампанія» і складатиметься з чотирьох ляльок: кандидатка, менеджерка кампанії, збиральниця коштів і виборчиня.

За словами представників Mattel, колекція була створена, щоб привернути увагу дівчаток до активних лідерських ролей і посилити їхній інтерес і бажання стати причетними до формування майбутнього.

Роль президентки дісталася афроамериканці.

«Починаючи з 1959 року, Барбі підтримує дівчат і заохочує їх бути лідерками в класі, громаді, а згодом – і в країні, – заявила старша віце-президентка Mattel  та глобальна керівниця Barbie & Dolls Ліза МакНайт. – Оскільки менше третини обраних лідерів у США є жінками, а чорношкірі жінки ще менше представлені на цих посадах, ми розробили команду «Барбі-Кампанія» з різноманітним набором ляльок, щоб показати усім дівчатам, що вони можуть все».

Також вона додала: «Наша мета – усунути бар’єри для лідерства, надавши дівчатам інструменти уявляти свої майбутні ролі та грати їх».

Продавати набір почнуть в день президентських виборів в США – 3 листопада. Коштувати буде 40 доларів.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті