Головна Статті Віцепрем’єрка Іспанії просуватиме заборону проституції

Віцепрем’єрка Іспанії просуватиме заборону проституції

1
1,036
Кармен Кальво, віцепрем’єрка Іспанії
Кармен Кальво

Віцепрем’єрка Іспанії Кармен Кальво заявила, що просуватиме закон про заборону проституції. Про це вона сказала під час свого виступу на конференції «Іспанія, яку ми творимо: вільна від торгівлі людьми та проституції», організованої партією PSOE.

Віцепрем’єрка зауважила, що дехто захищає легалізацію як вибір жінки, «простір свободи для жінок», але такі аргументи вона вважає «нічим іншим як обманом».

Кальво визнала, що одностайності в цьому питанні не буде, адже завжди є ті, хто вважає, що краще легалізувати проституцію. Однак політикиня сподівається отримати підтримку більшості.

Читайте також: Кармен Кальво, віце-прем’єрка Іспанії: «У нас прем’єр – фемініст, який збирається зробити багато для жінок»

Вона також заявила, що проституція напряму пов’язана з торгівлею людьми, а отже, є неприйнятною, і запросила до співпраці всі політичні партії, які поділяють її позицію.

«Торгівля людьми існує, тому що є проституція. Якщо не буде проституції, не буде й торгівлі людьми. Мова йде про поліпшення захисту прав жінок і неповнолітніх», – наголосила Кальво, зауваживши, що попри все, Іспанія досі лишається країною, яка лідирує за кількістю публічних будинків і жінок, що займаються проституцією.

За словами політикині, згаданий закон має вирішити цю проблему, яку «всі намагаються не помічати».

«Пора визнати, що нашою сексуальністю розпоряджаються чоловіки, що ми товар, який продається і купується. Настав час покласти цьому край», – сказала Кармен Кальво.

Також віцепрем’єрка Іспанії попросила «звернути увагу на чоловіків, які користуються послугами проституції», а не на жінок та дітей.

«У центрі уваги досі перебувають жінки, а не сутенери, які продають їх. Не мафія, яка займається торгівлею людьми, і не чоловіки, які купують та використовують жінок. Ми маємо зосередити свою увагу саме на чоловіках», – заявила Кармен Кальво, наголосивши, що Іспанія збирається здійснити серйозний поступ задля «дорослішання суспільства в цьому питанні».

Читайте також: Секс-робота чи рабство: яким чином проституція розколює феміністичний рух

Нагадаємо, в Україні тривають дискусії щодо доцільності впровадження схожих методів боротьби з проституцією. Мова йде про «шведську модель», яка передбачає такий спосіб боротьби з проституцією, який взяли на озброєння у Швеції, де плата за секс протизаконна, а кримінальну віповідальність несе клієнт, а не проституйована жінка. У Швеції проституція законодавчо визнана однією з форм насильства щодо жінок. Закон, що криміналізує плату за секс, а не саму проституцію, був ухвалений у цій країні в 1999 році. Також згодом подібні закони з’явилися у Норвегії, Ісландії, Канаді, Франції та Північній Ірландії.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті