Головна Статті Делегатки ООН заявили про знущання і домагання з боку колег

Делегатки ООН заявили про знущання і домагання з боку колег

0
666

Жінки, які були делегатками на конференціях ООН із питань клімату, заявили, що зазнавали знущань, насильства й сексуальних домагань із боку колег-чоловіків.

Про це пише видання The Financial Times.

Під час робочого засідання у межах підготовки до осіннього кліматичного саміту COP28, кілька учасниць заявили, що минулого року на кліматичних перемовинах ООН зазнали знущань, образ і сексуальних домагань із боку чоловіків-учасників.

Каміла Зепеда
Каміла Зепеда

Очільниця мексиканської делегації Каміла Зепеда розповіла, що минулого року зазнала сексуальних домагань на COP27 у Єгипті, а також отримувала неприйнятні повідомлення від делегата-чоловіка.

Раніше Зепеда не повідомляла про інцидент, але згодом вирішила розповісти про це, оскільки, за її словами, жінок усе ще переслідують на перемовинах в ООН.

«Нам потрібні профілактичні заходи, щоб убезпечити всіх», — сказала вона.

Жінок принижують, обговорюють і кричать на них

Видання зазначає, що були й інші випадки сексуальних домагань упродовж тогорічного COP27. Зокрема, два джерела FT сказали, що кілька звинувачень у знущаннях під час переговорів у Бонні стосувалися жінок із мексиканської делегації, де чоловіки нібито намагалися «підірвати довіру до них».

Читайте також: У десятьох містах відкрили центри допомоги потерпілим від сексуального насилля

За словами людей, які були присутні на переговорах у Німеччині, звинувачення стосуються того, що чоловіки принижують жінок, обговорюють і кричать на них під час зустрічей.

Після заяви Зепеди 20 країн, зокрема Мексика, США, Велика Британія так Німеччина, написали листа до ООН. У ньому країни закликали організаторів «звернути особливу увагу на те, як ставляться до жінок – учасниць перемовин усередині та поза кімнатами перемовин і гарантувати, що всі учасники та учасниці почуваються частиною шанобливого та безпечного робочого середовища».

В ООН хочуть оновити «кодекс поведінки»

Саймон Стілл
Саймон Стілл

Виконавчий секретар ООН з питань клімату Саймон Стілл підтвердив, що йому «повідомили, що під час цієї сесії була неналежна поведінка».

«Дозвольте мені зробити чітку заяву — домагання, чи то у формі сексизму, чи залякування, чи сексуальних домагань, неприйнятні в процесі РКЗК ООН», — зазначив Саймон Стілл.

Також в апараті ООН думають над тим, що потрібно оновити свій «кодекс поведінки». Та розмірковують, щоб вводити нові заходи безпеки для прийдешнього кліматичного саміту COP28, який відбудеться вкінці року в Дубаї.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті