Головна Статті «Дівчатка, не сваріться!»: Андрій Садовий припустився сексистського звертання

«Дівчатка, не сваріться!»: Андрій Садовий припустився сексистського звертання

1
1,532
Садовий звернувся до депутатки "Дівчатка, не сваріться"
Колаж Інни Наливайко

Під час засідання виконкому Львівської міської ради мер Львова Андрій Садовий звернувся до депутатки ЛМР Уляни Пак та директорки юридичного департаменту Гелени Пайонкевич фразою «Дівчатка, не сваріться». Так він намагався зупинити суперечку, що виникла між ними.

«Під час засідання виконавчого комітету ми обговорювали типове положення про виконавчі органи Львівської міської ради. Я і Гелена Пайонкевич мали різні позиції щодо розуміння певних норм закону, тож між нами відбулася фахова дискусія. Таким звертанням до нас міський голова вирішив зупинити це обговорення.

На мою думку, некоректно таким чином зупиняти дискусію двох фахівчинь, які виконують свою роботу. Тому, звичайно, таке звертання можна оцінити як прояв сексизму. У робочій ситуації воно було недоречним і знецінюючим», – коментує Уляна Пак.

Читайте також: Крісті Вільямс: «Сексизм – це не та тема, на яку я хотіла би говорити з доньками»

Колежанок підтримала депутатка Львівської міськради Ольга Березюк, яка написала на своїй фейсбук-сторінці, що Андрій Садовий мав би вибачитись за свої слова: 

«Є ще люди, які досі стверджують, що сексизму в політиці немає? Він є. І, на жаль, дуже часто це демонструють люди, які займають найвищі посади. Було б добре, якби Садовий попросив пробачення».

Уляна Пак у коментарі нашому виданню також зазначила, що для неї вибачення міського голови не є принциповою позицією. Важливо, аби надалі таких звертань на її адресу не лунало:

«Таке звертання я не сприймаю як особисту образу, але б хотіла, щоб мене розцінювали як фахівчиню, а не як «дівчинку». Не можу сказати, що вимагаю вибачень, але хочу, щоб надалі до мене так не зверталися».

Андрій Садовий поки ситуацію не коментує.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті