Головна Анонси Docudays UA запрошує на показ фільму про італійських політикинь «У мене була мрія»: з 7 грудня

Docudays UA запрошує на показ фільму про італійських політикинь «У мене була мрія»: з 7 грудня

1
618
Головні героїні фільму "У мене була мрія"

У межах фестивалю Docudays UA покажуть фільм італійської режисерки Клавдії Тосі «У мене була мрія».

Про що фільм?

Фільм розповідає історію двох жінок — Мануели та Даніели, що мріють змінити свою країну, Італію, але стикаються з жорстокою реальністю. Від феміністичної боротьби проти Берлусконі до останніх виборів 2018 року стрічка досліджує останні десять років в Італії через призму політичного активізму та повсякденного життя двох цікавих жінок.

Фільм "У мене була мрія". Афіша

Поєднані глибокою дружбою та політичною пристрастю, депутатка парламенту Мануела та місцева активістка Даніела зіштовхуються з недружнім до жінок італійським політичним середовищем і стають свідками зміни, яку вони ніколи не очікували — смерті політики та піднесення популізму. Розриваючись між почуттям обов’язку та бажанням піти з політики, Мануела та Даніела пригадують основні події своїх політичних пригод, щоб спробувати в них розібратися. Їхній свіжий гумор та спонтанність забарвлює несподіваною легкістю похмурі часи, які переживає Італія.

Фільм отримав три нагороди на міжнародному фестивалі документального кіно DokLeipzig: нагороду «Золота голубка», нагороду FIPRESCI, а також нагороду Міжрелігійного журі.

Де дивитися?

Стрічка демонструється мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами. Вона доступна для перегляду лише на території України. Її можна переглянути з 7 грудня і протягом року в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси