Головна Анонси Дискусія «Комунікація про складне: гендер та інші суспільно-важливі теми»: 24 вересня

Дискусія «Комунікація про складне: гендер та інші суспільно-важливі теми»: 24 вересня

0
967

«Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці» разом із Українським жіночим фондом організовують дискусію на тему «Комунікація про складне: ґендер та інші суспільно-важливі теми».

«Як жіночому руху поводити комунікацію і адвокацію, щоб бути почутими, і бути почутими правильно? Комунікуючи теми гендерної рівності, порядку денного «Жінки, мир, безпека» та інші суспільно-важливі теми, організації та активіст(к)и часто стикаються із викликами. Професійні поради від провідних маркетологинь і маркетологів, піарниць і піарників щодо висвітлювання складних і дражливих тем, подолання невдач та виходу з глухих кутів комунікації стануть в нагоді представницям та представникам громадського сектору та урядових організацій», – йдеться в анонсі події.

У програмі – реальні кейси успішних та неуспішних кампаній, майстер-класи, секрети ефективного планування – та адаптації до найбільш неочікуваних поворотів кампанії.

Заререєструватися можна тут.

Коли: 24 вересня, 9:30 – 13:30

Захід відбудеться онлайн на платформі Zoom ТА офлайн із дотриманням усіх вимог безпеки щодо попередження передачі COVID-19. Зареєстровані для онлайн участі учасниці та учасники отримають Zoom посилання для приєднання напередодні заходу. Зареєстровані для офлайн участі учасниці та учасники з Києва напередодні заходу отримають запрошення із адресою проведення (м. Київ, Шевченківський район). Кількість місць для участі офлайн дуже обмежена.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси